2737
2739

امروز رفتم سونو هفته هفتم گفت رشد جنین کمه قلبش تشکیل نشده احتما سقط هست بیاین و برای من و مادران چشم انتظار سوره یاسین بخونیم تا از دعای شما هم من و دیگر مادران آرامش بگیرن و هم قلب جنین تشکیل بشه التماس دعا❤❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من سر هردوشون چهل تا حدیث کسا خوندم تشکیل شد حتما بخونید چهل تا کسا بی شک جواب میده

ممنون عزیزم انشاءالله یه راهنمایی من خونریزی کردم دکتر بهم شیاف داد گفت استراحت کنم یه روز هست نمازم رو نخوندم الان خونریزیم خیلی کمتر شده چیکار کنم عذاب وجدان دارم؟ از طرفی هم میترسم حموم برم و برای نماز خم و راست بشم

2740
ممنون عزیزم انشاءالله یه راهنمایی من خونریزی کردم دکتر بهم شیاف داد گفت استراحت کنم یه روز هست نمازم ...

تیمم بدل از غسل و وضو کن. همونجور دراز کشیده نماز بخون. البته از دفتر مرجع تقلیدت سوال کنی بهتره برات کامل توضیح میده.

تیمم بدل از غسل و وضو کن. همونجور  دراز کشیده نماز بخون.  البته از دفتر مرجع تقلیدت سوال ...

آخه اینجوری برام یه حالتی داره انگار دارم الکی نماز میخونم به دلم نمیچسبه اینجور نماز خوندم