2737
2734
عنوان

دیگه دارم روانی میشم😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 434 بازدید | 55 پست
تجربه ندارم ولی مامانم اینا همش میگفتن بچه ک میخواد دندون دربیاره اسهال میشه

دکتر گفت دندون دراوردن باعث اسهال نیست فقط تشدیدش میکنه ، علت چیز دیگه اس 

نمیدونم بقیه هم میگن بخاطر دندونه 

اخه حالش هم خوبه چیزیش نیست فقط اینکه شکمش زیاد کار میکنه از وقتی دندونش زد بیرون

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منظورم با اونایی بود که میگن طب سنتی

اره طب سنتی نمیبرم 

اخه با غذا و دارو خوب نمیشه که 

دکتر گفت خودش چیز شیرین نخوره  منم بهش سرلاک و این چیزا رو ندادم دیگه  خودم هم چیز شیرین ...

منظور همون طب سنتی هم خوبه

دلت را به خداوند  بسپار  برای ظهور اقا حضرت مهدی عج صلوات می فرستی  اجرت با ایشان
2728
نه سفته نه ابکی ، معمولیه  اتفاقا هربار کلی زور میزنه

خب پس اسهال نیست به اون معنی که اب دفع کنه. اسهال یعنی اب باشه مدفوعش. میشه بگی چیا میخوره؟

دست من و تو نیست اگر عاشقش شدیم.......خیلی حسین زحمت ما را کشیده است.......السَّلامُ عَلیکَ یااَباعَبْدِالله...
او آ ار اس ؟؟ همش رو تو ی وعده بهش دادی ؟؟؟ من قاطی اب کردم نمیخوره به زوور بهش میدم

اونو که نخورد. یه پودر دیگه بود. اونم قاطی ماست کردم نخورد. با همین چیزای نصغه نیمه خوبش کردم اگرنه بسبار زیاد بد دارو بود پسرم تو کوچیکی. لب به هیچی نمیزد. یکم موز یکم اب سیب و هویج به زور و.... میدادم. فقط زوری میدادم همه چیزو

دست من و تو نیست اگر عاشقش شدیم.......خیلی حسین زحمت ما را کشیده است.......السَّلامُ عَلیکَ یااَباعَبْدِالله...
خب پس اسهال نیست به اون معنی که اب دفع کنه. اسهال یعنی اب باشه مدفوعش. میشه بگی چیا میخوره؟

صبحونه حریره بادام میخوره

ناهار سوپ ماهیچه (ماهیچه و سیب زمینی و هویج و سبزی و برنج )

میان وعده قبلا بیسکوییت مادر و سرلاک ولی امروز بهش ندادم بجاش حریره بادام دادم

میوه هم فقط لیمو شیرین یکم‌ میخوره بقیه میوه ها رو دوست نداره

شام سوپ‌ میخوره 

2738
اونو که نخورد. یه پودر دیگه بود. اونم قاطی ماست کردم نخورد. با همین چیزای نصغه نیمه خوبش کردم اگرنه ...

به دخترم سه تا پودر داده که به هر ترفندی بهش دادم بخوره ولی فرقی نکرده

باباش چندبار از غذای سفره بهش داد

البته نه خیلی ها مثلا یکم کته میداد و شاید ی قاشق مربا خوری از خورشت و یا چیزای دیگه

دکتر گفت شاید از همون باشه😭😭😭

صبحونه حریره بادام میخوره ناهار سوپ ماهیچه (ماهیچه و سیب زمینی و هویج و سبزی و برنج ) میان وعده قب ...

خب حالا از امروز که بهش سرلاک و بسکوییت نمیدی ببین چجوریه. 

اگه ماده غذایی جدیدی به غذاش اضافه کردی حذفش کن

جای حریره پوره سیب زمینی رو اضافه کن

به هر زوری هست سیب اب بگیر بهش بده بخوره شده مثل دارو بریزی تو دهنش

خوب میشه نگران نباش. منم دکتر گفت اگه تا فلان روز خوب نشد بیار بستریش کنیم که خوب شد

بعد تازه شما بچه ات غذا میخوره پسر من یه هفته هیچی نخورد. من بردمش مهمونی اونجا اشتهاش باز شد و خیلی عالی غذا خورد و خوب شد

آخی جوونم خداحفظش کنه 😍😍انشالله که هرچی زودتر خوب بشه .ولی اگه دورازجون اسهالش بدترشد حتما حتما ببرش دوباره دکتر..یه سر هم به تاپیک خانوم علی آقا بزن .عنوانش اینه اگرکسی مامان صدات میکنه بیا تو

یه سکوتی هست ، مال بعد ازشنیدن یه سری حرفایی که نباید می شنیدی!ببین حسه عجیبیه!!بیرونش سکوته ولی ازدرونت هی صدا شکستن میاد!وتوراهی جز لبخند زدن نداری...😔😔
چیزی خاصی نخوردم اخه  نمیدونم چرا اینجوریه اصلا دخترم زیاد شیر نمیخوره ، خودم هم خیلی شیر ندا ...

برای دندونشه 

خیلی از بچه ها موقعی که دندون درمیارن اسهال میگیرن 

به قول مادربزرگم آب دندونشون بهشون نمیسازه

نگران نباش 

یه تیکه گوشت بزرگ کباب کن ، بده دستش میکشه به لثه اش آبش رو میخوره معدش قوی میشه 

گوشت بزرگ باشه که نتونه قورت بده یا بره تو گلوش خدانکرده

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم . 
به دخترم سه تا پودر داده که به هر ترفندی بهش دادم بخوره ولی فرقی نکرده

جلدش صورتی نبود؟ پسر من که اصلا هیچ دارویی نخورد هیچی

خب حالا از امروز که بهش سرلاک و بسکوییت نمیدی ببین چجوریه.  اگه ماده غذایی جدیدی به غذاش اضافه ...

چند وقتش بود ؟؟

چیز جدید بهش ندادم ، فقط سرماخوردگی و دندونش جدید بود🤦‍♀️

2706