2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه بابا چه ضرری حالا یه بار امتحان کنی ضرر نمیکنی هفته ای یه بار فوقش این کارو کن خیلی هم برای پوست خوبه فک کن همون کپسول رو داری میخوری دیگه.ولی کپسولی که سوراخ کردی رو دیگه نخوری
2728
2738
قرص ویتامین ای رو قبل ارایش بشوریم یا تا اخرش باید رو لب باشه؟
دلم کمی خدامیخواهد...کمی سکوت... دلم دل بریدنمیخواهد...کمی آغوش آسمانی...کمی دور شدن از این جسم آدمی...کمی دور شدن                           
رژلب ضد پیری و حجم دهنده http://ebkala.com/makeup/lips/plumping/lip-couture-lipstick.html محصول آلمان برای اولین بار در ایران: جهت تست محصول و بازدید از شوروم، آنلاین ثبت نام نمایید. رژ لب حجم دهنده http://ebkala.com/makeup/lips/plumping/volume-lipstick.html

دوستان در مورد همچين لوازمي كه با پوستتون سروكار دارن سراغ روش هاي خونگي و لوازم ارزون قيمت نريد ، رژ مايع حجم دهنده لب مارك ديور  رو پيشنهاد ميكنم قيمتش ١٨٠ تومنه اما ديگه اينجوري نيس بخري بزني اثري نبيني ، و يكي هم رژ مايع از مارك توفيسيد كه ١٤٥ تومنه و اثر و موندگاريش قوي از ديوره 

چه کاره ای خوب لب و اب رسانی کنید که به مرور کوچک و جمع نشه لیپس فوراور عالیه عسل خالص الورا جوجوبا هم لب و پر میکنه به مرور هم واسه سیاهی دور چشم و پر پشت شدن مژه و ابرو عالیه محصولش امریکایی این پیج اصلش و داره واریز و رضایت مشتری هاشون بینید ابرسان ژل خالص الورا دارن کار فیلر و میکنه ام خط خنده 09010183025

foreverlivingesfahan7iپیجشون 

بچه‌ها کسی رژ یا برق لب استفاده نکرده؟ این که میگن اولش کمی لبها میسوزه درسته؟

ا‌ون فلفلی هست میزنی یکم میسوزه مثل برق لب .یکم متورم میشه خیلی خیلی کم .من دوتا دارم 

با احمق ها نباید بحث کرد  فقط باید آخرش گفت تو خوبی ببخشید 🤗🤗...دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچکترین معجزه خدا باشه .الهی دلتون شاد،تنتون سالم جیبتون پر پول باشه .انسانیت به دین و مذهب نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی 
2706