2737
2739
عنوان

خانم هايي كه دوست هستين با كسي و در شرف ازدواجين

| مشاهده متن کامل بحث + 194 بازدید | 21 پست
جاهاي ديگه امنه؟😂

نه ولی تایلند بدتر ازش متنفرم 😂😂

بخشی از  اون به شدت درون من زنده است                                                        و  بخشی از من برای همیشه با او مرده... 
جاهاي ديگه امنه؟😂

تو کشورایی که گفتم از ترس داعش هیچ غلطی نمیتونه بکنه😀😀😀 پس خیالم راحته، بره به سلامت،دعای من پشت سرشه!!😂😂😂😂😂

البته مجردم و با کسیم دوس نیستم🙈

من به دستای خدا خیره شدم....... معجزه کرد!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعد خودش اوكيِ؟ نميگه كنترل ميكني و اينا؟

فقط یبار که با پسرخالش میخواست بره من گیر دادم گفت . منم بهش گفتم نسبت به من تعهد داری. میتونی بری ولی اگه کوچکترین اتفاقی ببینم ازت برام مثل خیانت میمونه. خودش بیخیال شده دیگه

بالاخره منم عقد کردم و بخاطر کرونا بدون عروسی میرم سر خونه زندگیم. برام دعا کنین🤗❤
2728
فقط یبار که با پسرخالش میخواست بره من گیر دادم گفت . منم بهش گفتم نسبت به من تعهد داری. میتونی بری و ...

خوب اخه چجوري ميخواي بفهمي كاري كرده يا نه؟

ولي من به دوستم گفتم اگه كسي بخواد كاري كنه مطمئن باش همين جا هم انجام ميده

خوب اخه چجوري ميخواي بفهمي كاري كرده يا نه؟ ولي من به دوستم گفتم اگه كسي بخواد كاري كنه مطمئن باش ه ...

من شدیدا به این موضوع اعتقاد دارم که ماه پشت ابر نمیمونه 

بالاخره منم عقد کردم و بخاطر کرونا بدون عروسی میرم سر خونه زندگیم. برام دعا کنین🤗❤