2737
2739
عنوان

عدد بتا و دوقلویی

| مشاهده متن کامل بحث + 56185 بازدید | 64 پست
خب عددبتابالاباشه عیب نداره نشان میدهدسن اون جنین بالاست.یعنی اون جنین بزرگتره

آخه لکه بینی دارم و کمرم هم درد میکنه،او این سایت خوندم از علائم‌ بارداری خارج از رحم‌ میتونه باشه،

خیلی ناراحتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آخه لکه بینی دارم و کمرم هم درد میکنه،او این سایت خوندم از علائم‌ بارداری خارج از رحم‌ میتونه باشه، ...

نه عزیزم ناراحت نباش،درهرصورت تاپنج شیش هفته حتی اگه خارج ازرحم باشه معلوم نیست تااون موقع اونم باسونوگرافی،برالکه بینیت میتونی شیاف پروژسترون ۴۰۰ده روزاستفاده کنی ازپشت،زیرنظردکتر،کمرودل دردوحالت تهوع و...که همه دارن.ی سربزن دکترت اگه میدونی

2728
رفتی سونو عزیزم؟چی شد؟؟هفته ی چندمتونه ؟

سلام عزیزم بله رفتم،خداروشکر خارج از رحم نبود و دوتا ساک دیده که احتمالا دوقلو یا اینکه یکیش هموراژی هست

۷ فروردین دوباره سونو داره ،انشالا همه چی خوب پیش بره🙏🙏

سلام عزیزم بله رفتم،خداروشکر خارج از رحم نبود و دوتا ساک دیده که احتمالا دوقلو یا اینکه یکیش هموراژی ...

واااای عزیزم چقدر خوشحال شدم💋🌹تبریک میگم ایشالله سالم و به راحتی دوره بارداریت سپری بشه منم ۵هفتمه هنوز سونو نرفتم گفتم شاید زود باشه

2738
واااای عزیزم چقدر خوشحال شدم💋🌹تبریک میگم ایشالله سالم و به راحتی دوره بارداریت سپری بشه منم ۵هفتمه ...

ممنونم عزیزم،همجنین‌ شما♥️
اکه مشکل خاصی نداری یهو تو ۷ هفته برو که همه چی مشخص بشه

سلام عزیزم منم امروز یه روز از پریودم‌گذشته آزمایش دادم باام ۱۸۶۰ بود، خیلی ناراحتم عددش غیر عادی ن ...

نه عزیزم نگران نباش

چون ممکن ک لقاح زود باشه

البته فکر کنم تا الان دیگه متوجه باشی

ایشالا ب سلامتی بارداری؟

سلام اینجا آمپول  hcg  وقرص کلومیفن کیا مصرف کرده و باردار شده؟لطفا جواب بدین ؟

😍جگرگوشه ام👼 چشمانم خیره به راهت مانده 👀بیا بیا که یقین دارم با تو عاشق تر می شوم با عطر تنت مست تر می شوم اصلا با تو دوباره متولد می شوم من به واسطه وجود با برکتت مادر می شوم🤰🤱،منم بالاخره مادر شدم میشه برای سلامتی تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی 💖😘 خدایا شکرت هزاران بار شکرت 
نه عزیزم نگران نباش چون ممکن ک لقاح زود باشه البته فکر کنم تا الان دیگه متوجه باشی ایشالا ب سلامت ...

سلام  عزیزم بله خداروشکر باردار بودم و الان تو‌ هفته ۱۲ هستم

سلام اینجا آمپول  hcg  وقرص کلومیفن کیا مصرف کرده و باردار شده؟لطفا جواب بدین ؟

سلام عزیزم

من قرص لتروزول استفاده کردم و آمپول hcg  هم زدم و همون ماه اول باردار شدم

2706