2733
2734

حق با شماست

من مخصوص عید نمیخرم ولی کل سال رو آجیل میخرم بخصوص برای بچه کوچیکم

البته هرچی که گرونتر میشه محبورم کمتر بخرم

نثلا قبلا چند کیلو میخریدم الان خیلی کمتر میگیرم

سلامتی برام از لباس مهمتره

❤❤❤❤❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آجیل برا مهمونم نمیخرم برا مصرف خودمون همین الانم میخرم

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
2731
خوبه آدم چیزی تحریم کنه ولی به وقتش. الان اونی که بچه کوچیک داره چرا نباید اجیل بخره 

وا؟؟برا بچش اگه پول داره بخره خب..ولی تو فامیل فکر اون کارگر و کارمند بنده خدارو هم بکنه..اگه شما داشتی و آجیل گذاشتی برای پذیرایی و اون نداشت.بذاره ناراحت میشه..

وقتی میخنده ی  لپش چال میافته😍😍😍😍

حالا من هرسال میخریدم بچم کوچیک بود سردر نمیاوردامسال از الان میگه مامان پس کی اجیل میخری

جز راست نباید گفت ،هر راست نشاید گفت...شکوفه۱ بودم قبلا ولی دوس ندارم شکوفه۳ بشم
خوبه آدم چیزی تحریم کنه ولی به وقتش. الان اونی که بچه کوچیک داره چرا نباید اجیل بخره 

همه ملت بچه کوچک ندارن

کسی رو هم مجبور نکردیم 

چیه مغازه دارین؟

هرکی داده بخره

نداره نخره 

من دارم

ولی نمیخرم. به جاش قیسی و گردو و بادام میخورم

پسته نخورم نمیمیدم

ما هرسال میخریم عزیزیم واقعا بعضیا مغزشون قد همون فندوق آجیله .تو ی تاپیک بودم طرف میگفت آجیل میخوری میری دسشویی خالی میکنی.نمیدونه که مغزها چقد واسه بدن مفیدن چقد ویتامین دارن.واقعا چرا بعضیا فکراشون انقد داغونه؟؟

❤❤❤خیلی بده یه آهنگ عاشقانه،تو رو یاد ۵_۶نفر بندازه...تمرکزتو رو آهنگ از دست میدی...!!!  

سلام عزیزم.بنظر من ضرورتی نداره بااین وضع وخیم قیمتها.منکه امسال مانتو هم نمیخرم چون مانتو دارم ولی کسی هم بخاد بخره بنظرم مانتو ارجحیت داره چون واسه خودشه ودل خودش .لخت که نمیتونه بگرده.ولی واسه پذیرایی از مهمان میشه خیلی شیک و مجلسی مثل بقیه ایام سال با میوه و شیرینی پذیرایی کرد

2706