2733
2734
عنوان

بچه ها این مدل النگو قشنگه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1852 بازدید | 52 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چ مدلی بود عکسشو داری؟  ان شاالله دوباره بخری.. اینم خیلی ریزه ولی دودلم بخرم یا ن

عکسشو دارم ولی تو گوشیم نیست تو کامپیوترمه...

من سال 91 خریدم 94 فروختم...

نمیدونم اگه واقعا دوست داری بخر اگه شک داری و دودلی بیشتر فک کن که بعدا پشیمون نشی...

پسرم قلب منه❤ دخترم نفسمه❤
النگوهای من دقیقا این شکلیه قشنگه من زرد و سفید دارم  گاهی فقط سفید میذارم  گاهی فقط زرد ...

الان دستته عکس بفرستی؟ 

اینم زردو سفید بود.. من همینجوری از سفیدش عکس گرفتم

2740

طلاست؟

دونه ای چند؟

فقط 1 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تولدشوهرمه که نزدیکه🤗😍😉قبلا:  تولد عشقم دخترم  نزدیکه دیگه😊🙊🎈 💗🤗که هنوزمن نبودم که تودردلم نشستی 💜 فرفررررری من😍❤😺🤗❤  مخملک خودم🤩🤗💗 👑💗🤗👧💗دخترای من شماسرزمین من هستیدخیلی دوستتون دارم❤❤❤❤🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍 شوهرعزیزم،جانی ودلی ای دل وجانم همه توووووو،دنیافقط دختراموشوهرم👭💁👧💏❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤.
حالا این النگوء قشنگه؟ مهمونی فقط میندازم دم دستی ک دستبند ظریف دارم فقط.. نمیتونم تحمل کنم دستم سنگ ...

راستش  اصلا نظر من  نظر صائبی نیست

چون کلا نسبت ب النگو دافعه دارم

نه اینکه زشت یا معمولی  باشه ها ، نه واقعا .. کلا النگو نمی پسندم

ولی انشاالله هر چی خریدید ،  براتون بهترین باشه و ب خوشی استفاده کنید 🌹🌹❣️❣️

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
الان دستته عکس بفرستی؟  اینم زردو سفید بود.. من همینجوری از سفیدش عکس گرفتم

نه عزیزم دستم نیست من دوستشون دارم بعد از منم خواهرشوهرم رفت خرید اکثرا این مدل و تو دستم دیدن پسندیدن

2706