2733
2739

چندروزه مثانه م میسوزه و همش حس میکنم ادرار دارم و دم به دقه الکی میرم دستشویی، امشب دیگه از درد بی طاقت شدم خابم نمیبره خیلی حالم بده یعنی من عفونت ادراری گرفتم؟ فکر نمی‌کردم چیز جدی ای باشه تجربه نداشتم و بی خیال بودم حالا چیکار کنم ؟

پسر کوچولوی دوست داشتنیم طعم خوشبختی رو درکناره تو چشیدم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

منم دچارشم عفونت ادراریه حتما برو دکتر من درد پهلوهم گرفتم پدرم دراومده

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 
2728

منم مشکل دام ببخشید همش رشح زرد دارم لباس زیرمم زرد میشه بد بو هم هست،یعنی عفونته؟

خدای من...این روزها دائما متوجه استجابت دعاهایم می‌شوم..شکر من کجا و بزرگی این نعمات کجا؟خدایا باز مثل همیشه شرمنده ام...من کجا و این همه لطف و محبت کجا؟شکر من کجا می‌تواند ذره ای از این نعمت‌های تو را جبران کند؟فرزندم جان مادر....درست زمانی که بین همه ی اگر ها و باید و شاید ها و چون ها و چرا هامصصم می شوی بنشینی بر سر سجاده ی مهرش و از خدا نام مادر را التماس کنی ....و بعد خدا منتش را ... نعمتش را.... در حقت تمام کند و نام زیبای مادر را برازنده ی باقی اسمت کند قصه ی روزهای تنهاییت تمام می شود یکی می آید که تو،  به لطف بودنش بهترین حس ها را تجربه می کنی و به ضمانتش وامِ مادرانگی می گیری...خودت را از دفتر اولویت هایِ خودت، داوطلبانه خط می زنی .... بند بند وجودم...یادت بماند که همه ی این ها خستگی دارد ... نگرانی دارد...اما....این حس به همه دنیا می ارزد...با تمام وجودمون منتظرت هستیم کنجد کوچولوی مامان و بابا...خدایا به حق شهدای کربلا دامن همه دوستام و سبز کن
2738

منم دقیقا اینجوریم رفتم متخصص آنتی بیوتیک داد بهم دارم استفاده میکنم فعلا تغییر زیادی نکردم البتع تازه چن روزه دارم دارو میخورم

"ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ"لطفا برام دعا کنید ممنون
منم مشکل دام ببخشید همش رشح زرد دارم لباس زیرمم زرد میشه بد بو هم هست،یعنی عفونته؟

آره عزیزم اگه بو داره حتما عفونته

پسر کوچولوی دوست داشتنیم طعم خوشبختی رو درکناره تو چشیدم 

من درد  ندارم ولی دقه به دقه دستشویی دارم همش به مثانه ام فشار میاد از اول حاملگیم بود این مورد چون سر بچه پایینه

خدای من...این روزها دائما متوجه استجابت دعاهایم می‌شوم..شکر من کجا و بزرگی این نعمات کجا؟خدایا باز مثل همیشه شرمنده ام...من کجا و این همه لطف و محبت کجا؟شکر من کجا می‌تواند ذره ای از این نعمت‌های تو را جبران کند؟فرزندم جان مادر....درست زمانی که بین همه ی اگر ها و باید و شاید ها و چون ها و چرا هامصصم می شوی بنشینی بر سر سجاده ی مهرش و از خدا نام مادر را التماس کنی ....و بعد خدا منتش را ... نعمتش را.... در حقت تمام کند و نام زیبای مادر را برازنده ی باقی اسمت کند قصه ی روزهای تنهاییت تمام می شود یکی می آید که تو،  به لطف بودنش بهترین حس ها را تجربه می کنی و به ضمانتش وامِ مادرانگی می گیری...خودت را از دفتر اولویت هایِ خودت، داوطلبانه خط می زنی .... بند بند وجودم...یادت بماند که همه ی این ها خستگی دارد ... نگرانی دارد...اما....این حس به همه دنیا می ارزد...با تمام وجودمون منتظرت هستیم کنجد کوچولوی مامان و بابا...خدایا به حق شهدای کربلا دامن همه دوستام و سبز کن
آره عزیزم اگه بو داره حتما عفونته

20 تم وقت دکتر دارم حتما میگم بهش ،خطرناکه؟برا بچه ام ضررنداشته باشه

2706