2733
2734
عنوان

قهر کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 219 بازدید | 21 پست
آخی، پدر شوهر منم همش طرف منه    

والا خیلی خوبه نمیدونم این بچه هاشون از کجا اومدنه ک بهش نرفتن؟؟؟

خدایا شکرت که بعد ۲ سال و ۹ ماه جواب این همه انتطار و دکتر رفتنم رودادی،خیلی ممنون که مهدیارمو سالم گذاشتی تو بغلم.......همه ما ادمهایی که بقیه فکر میکنن نیستم ،بیشتر ما آدمهایی هستیم که به صورتمون نقاب زدیم تا کسی دردمون رو نفهمه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بهش بگو ک شوهرتو دعوا کنه

میخوان دقیقا همین کارو کنم

اینقدر عصبی شدم که میخواستم ماشین برادرشوهرمو پارک کنم تمام دست و پام میلرزید اینقد لعنتش کردم ولی لعن و نفرین نمیگیره

خدایا شکرت که بعد ۲ سال و ۹ ماه جواب این همه انتطار و دکتر رفتنم رودادی،خیلی ممنون که مهدیارمو سالم گذاشتی تو بغلم.......همه ما ادمهایی که بقیه فکر میکنن نیستم ،بیشتر ما آدمهایی هستیم که به صورتمون نقاب زدیم تا کسی دردمون رو نفهمه
2728
دوسش داری؟ دوستت داره؟ ولی کاشکی بین خودتون حلش میکردین

هم دوسش دارم هم دوسم داره ولی تحمل ندارم به خانوادم توهین کنه

به مامانشم گفتم ما دعوا میکنیم خوبه من به تو فحش بدم؟گفت نه نمیفهمه و به اصطلاح جانب داری منو کرد

ن واقعا اینطور نیستن یکم مادرشوهرم اینطوره ولی پدرشوهرم اینطور نیستکلی هم ب پسرش فحش داد

بله پیش تو فحش میدن که ول نکنی بری دختر غیرت داشته باش به پدرمادرت بیراه گفته بزن فکش بیاد پایین و برو خونه ی بابات بیاد پابوس مامانت و باباتو و خودت بکنه بهش یه فرصت بده درست شد که شد نشد دیگه‌ نمون باهاش حالا پاشدی رفتی اونجا؟؟اونا ام بفهمن که به پدر مادرت بد گفته...

بله پیش تو فحش میدن که ول نکنی بری دختر غیرت داشته باش به پدرمادرت بیراه گفته بزن فکش بیاد پایین و ب ...

میخوام جلو پدر و مادرش باش اتمام حجت کنم اگ یبار دیگ به خانوادم فخش بده حتی اگ بکشم هم من همون فحشایی رو ک بهم میده رو ب خانوادش میدم ک بفهمه

پدر و مادر من بعد عمری یه دلخوشی براشون اومده اگه بمیرم هم نمیذارم بخاطر من ناراحت شن