2733
2734
عنوان

چرا هرچیزی رو که میندازم بره فرداش به کارم میاد

| مشاهده متن کامل بحث + 256 بازدید | 22 پست
از پاک کردن شماره تلفن که نگم بهتره🙄

وای صدبار برام این شماره ها اتفاق افتاده اما ادم نمیشم   

سخت است بخندی ودلت غمزده باشد هرگوشه ای از پیرهنت نم زده باشد سخت است به اجبار به جمعی بنشینی وقتی که دلت از عالم ادم زده باشد 
وای صدبار برام این شماره ها اتفاق افتاده اما ادم نمیشم    

منم🤣🤣🤣🤣

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فدای سرت دیگه فکرشم‌نکننن

اخه حرصم میگیره هفته پیش توپ پلاستیکی دخترم که پنجر شده بود انداختم رفت دقیقا همون شب شوهرم خونه انبار زیر رو کرد واسه یه تیکه پلاستیک نرم ومحکم دقیقا جنس توپه اما من ....

سخت است بخندی ودلت غمزده باشد هرگوشه ای از پیرهنت نم زده باشد سخت است به اجبار به جمعی بنشینی وقتی که دلت از عالم ادم زده باشد 
2731
اخه حرصم میگیره هفته پیش توپ پلاستیکی دخترم که پنجر شده بود انداختم رفت دقیقا همون شب شوهرم خونه انب ...

ای وااای😂😂😂😂

کی فکرشو میکرد یه روزی حرفامونو به آدمایی بزنیم که هیچ وقت ندیدیمشون...
حالا دور انداختن هیچی ‌من هر چی رو موقع تمیز کاری بگم حالا حالاها به کارم نمیاد و بذارم یه جایی که د ...

منم همین جورم حصیرم جمع کردم گذاشتم طبقه بالای کمد دیواری پشت ساکها جوری که دست فلک بهش نمیرسید عصر اقا اومد گفت زیرانداز وسیله بردار بریم پیک نیک ومن درتمام مدت  

و جدیدا پاک کردن چت ها هم اضافه شده

نه خدا روشکر من هنوز به اون درجه از عرفان نرسیدم  

2740