2733
2734

سلام دوستان خوبین.بنظرتون جنساشون خوبه؟؟

اگه جای دیگه تخفیف دیدین بگین

خریدار حواله خودرو سایپا ،بهمن موتور و ایران خودرو با بهترین قیمت 09180139092

تخفیف مخفیف😂😂😂

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سلامم عزیزم

ببخشید در تاپیکی در مورد پنکک مروان خیر شما نظر داده بودید

شما از این پنکک راضی هستید؟

متاسفانه من تا به حال 3 بار  اقدام به خرید این پنکک کردم ولی هر 3 بار تقلبی در اومد یا ساخت شرکت ایرانی وریا مهر بود!

من اصل المانی شو میخوام

اطلاع دارید کجا میتونم اصل المانی این پنکک رو تهیه کنم؟

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 
2738
سلامم عزیزم ببخشید در تاپیکی در مورد پنکک مروان خیر شما نظر داده بودید شما از این پنکک راضی هستید؟ ...

سلام عزیزم راستش من پنکک مروان خیر نداشتم ولی تعریفشو شنیدم ولی یو تری اف داشتم از نوع فشرده سنگی  از سایت وریا مهر هم سفارش دادم خوب بود فقط رنگش برام یخورده تیره بود با پد خیس زده میشد مروان خیر هم فون سنگی داره میگن خوبه ولی خودم تجربه استفاده شو نداشتم .تو نت سرچ کنین ببینین مروان خیر نمایندگی فروش داره یا اگه سایت دارن از خودشون سفارش بدین ولی سایت وریا مهرهم معتبره فک کنم ولی مروان خیر ایرانیه بنظرم فک نکنم المانی باشه.دیجی کالا هم داره فک کنم

سلام عزیزم راستش من پنکک مروان خیر نداشتم ولی تعریفشو شنیدم ولی یو تری اف داشتم از نوع فشرده سنگی &n ...

اتفاقا ورای مهر فون سنگی خریدم   واقعا  انگار گچ دیوار رو   با کرم قاطی کرده بودن 

دقیقا گچ بنایی رو ریخته بودن تو ظرف! 

دو تا خریده بودم همون لحظه انداختم سطل زباله

حتی پدشو میکشیدم روی گچ ها! چندشم میشد با مصیبت زدم صورتم خییییییییییییییییلی افتضاااااااح بود

چطور میگی خوب بود!!!!!!!!

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 
اتفاقا ورای مهر فون سنگی خریدم   واقعا  انگار گچ دیوار رو   با کرم قاطی کرده بودن&nbs ...

راستش اره خوبم نبود زیاد من پنج سال پیش میزدم اونموقع فک میکردم خوبه ولی الان نه

2706