2733
2734

برای بارداری مجدد میخام تحت نظر باشم شنیدم دکتر رقایی خوبه وقت گرفتم واس یه ماه دیگ ..دکتر خوبیه ؟یا شما پیشنهاد دیگه ای دارین ؟

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..

بعله دکتر خواهر من بود.عالیه

لطفا برای بهتر شدن حال داداش کوچولوم دعا کنید.کنکوری های عزیز لطفا سوالاتتونو تو تابیک های کنکوریم ببرسید.نمیتونم تک تک جواب بدم واز اول توضیح بدم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعله دکتر خواهر من بود.عالیه

خدا کنه منم نتیجه بگیرم شنیدم پولکیه ولی اگه نتیجه داشته باشه مهم نیس 

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
2728
خدا کنه منم نتیجه بگیرم شنیدم پولکیه ولی اگه نتیجه داشته باشه مهم نیس 

ان شا الله

لطفا برای بهتر شدن حال داداش کوچولوم دعا کنید.کنکوری های عزیز لطفا سوالاتتونو تو تابیک های کنکوریم ببرسید.نمیتونم تک تک جواب بدم واز اول توضیح بدم.
عزیزم شمارش رابه منم میدید چه جوری باید نوبت بگیرم،حضوری یا تلفنی

شمارشو از نت بگیر عزیزم.ادرسش شیخ بهائئ روبه روی بیمارستان مهرگان  

2738