2737
2739
میخوام مانتوم آزاد باشه روشم پنس نخوره پنسارو روی الگو باید ببندم ؟
هر زنی حق دارد دامنی داشته باشد گل گلی کوتاه و پر از چین ... که هروقت دلش قد یک دنیا گرفت بپوشدش وراه برود و راه برود ...تا گلهایش، چین هایش دلواپسی هایش را ببرد.

اگر بخوای آزاد باشه نیازی به بستن پنس روی الگو نیست. ولی اگر بخوای جذب باشه بدون پنس باید روی الگو همه پنسها رو ببندی یا به اصطلاح رگالی کنی.

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میخوام آزاد باشه ولی پنس روی سینه رو باید چیکار کنم؟

هر زنی حق دارد دامنی داشته باشد گل گلی کوتاه و پر از چین ... که هروقت دلش قد یک دنیا گرفت بپوشدش وراه برود و راه برود ...تا گلهایش، چین هایش دلواپسی هایش را ببرد.
2731

من به روش گرلاوین الگو میکشم البته دو سه ساله چیزی ندوختم یادم رفته کلا

از حلقه اول باید استفاده کنم ؟ 

اگر بخوای آزاد باشه نیازی به بستن پنس روی الگو نیست. ولی اگر بخوای جذب باشه بدون پنس باید روی الگو ه ...

شما خیاطی بلدی ؟