2733
2739
عنوان

بچه ها کیا تو خانواده شوهرشون ی مادربزرگ دقیانوسی دارن

| مشاهده متن کامل بحث + 323 بازدید | 36 پست
فکر کردم فقط زنهای بدکاره خونه خراب کنن. پیرزن خونه خراب کن  هم داشتیم      

اوووف

پیرزن ها بد تر هستند  یه زبونی دارند که از نیش عقرب هم سمی تر 

چون سن بالا هم هستند مجبوری احترام بزاری و نیششون تحمل کنی :))

بروو کنار نیشی نشی خواهر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میگه به خاطر اینکه پس فردا نگه لابد عیبی داشتی قبول کن

یه دستمال از الان بگیر یکم خون گوسفندی چیزی اون موقع بریز روش بده بهش خودتون فرداش رابطه بگیرید.آخه استرس داره یکی پشت در باشه نمیشه اصلا..بعدشم شوهرت رو ببر پیش یه دکتر زنان یا مشاور که بهش بگه مال همه خونریزی ندارن.فردا شر نشه برات. انگار شوهرت هم تفکر دقیانوسی داره.من مامانم گفت معاینه پزشکی قبلش ببریم نامه بگیرم شوهرم شاکی شد گفت زنمه همینجوری قبولش دارم. مامانش که جرآت نکرد حرفی بزنه. البته خودم تنهایی رفتم دکتر نامه گرفتما محض احتیاط.

2731
اره منم اصلا دوس ندارم ولی چی کار کنم به خاطر اینکه بعدا دهنشون بسته بمونه مجبورم

فقط برو نامه بگیر و دستمال نده.همون نامه سنده اون نامه رو هم به شوهرت نشون بده و بزار خونه مامانت بمونه.به این پیرزنه رو بدی فردا هزارتا حرف دیگه داره به کرسی بنشونه.

چه شوهر بی منطقی داری،بجای اینکه بگه نه،میگه آره انجام بده؟

شاید حرف خانوادشون اینه و این مادر بزرگ فقط اون کار رو انجام میده

من بودم وقتی این حجم از بی اعتمادی از طرف شوهرم رو میدیدم دیگه دلم باهاش صاف نمیشد