2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ببخشيدا يه سوال ميپرسم اگه دوس نداشتي ج نده ، چرا ني نيتون نمونده از روي امضاتون خوندم 

دو ماه مونده بود به عروسیم باردار شدم شوهرم زورم کرد بچمو بندازم میگفت ابرومون میره مردم چی میگن مامانم چی میگه😞 بچه منو بخاطر حرف مردم انداخت ....ما عقد کرده ی هم دیگه بودیم

دخترم تمام دنیای منی⁦❤️⁩⁦❤️⁩ 
2731

منم زهرام و 20 سالمه قبلا خیلی دنبال بارداری بودم ولی الان چندماه بود نمیخواستم البته شوهرم میخواست و اقدام میکردیم ولی من به خاطر یه سری برنامه هام تا خرداد نمیخواستم دلم بچه میخواستااا.بعد این ماه من شوهرم حول و حوش تخمک گذاری رابطه داشتیم ما اصلا جلوگیری هم نداریم بعد منم که مثل هرماه منتظر پری بودم بعد طبق ماه پیش من باید امروز بشم که 27 روزه ام میشه ولی ماهای قبل معمولا 26 روزه میشم.خلاصه روز 24 پری تخمدان چپم درد میکرد از صبحش تیر نمیکشیدا مثل یه نقطه که دست میزنی درد داره یا شکمت به جایی بخوره درد داره یا وقتی راه میری گرفته اونجوری بعد تا شب خوب شد گفتم جتما یه دلیلی داشته دیگه بعد فرداش همون درد بیشتر اومد سمت شکمم دقیقا زیر شکمم ولی یکم مایل به چپ درد میکرد و گرفته بود به طوری که موقع راه رفتن و بلند شدن دردش بیشار بودو باید خیلی آروم بلند میشدم وتا شب بودو و روز بعدشم تا شب بود ولی خیلی کم شده بود ولی حالا خوب شده البته هنوزم یه کوچولو حس میکنم و خلاصه من یکم گیج شدم خواستم ببینم میتونه علائم بارداری باشه چون من اصلا کیست و عفونت ندارم قبل پری هم همچین دردی ندارم فقط موقع تخمک گذاری اونم تا حالا 3 بار بوده همین 

منم زهرام و 20 سالمه قبلا خیلی دنبال بارداری بودم ولی الان چندماه بود نمیخواستم البته شوهرم میخواست ...

بله ممكنه از علايم بارداري باشه ولي مناسفانه علايم پري و بارداري خيلي شبيه همديگس آدمو سر در گم ميكنه نبايد به علايم اكتفا كني از بي بي چك يا آز بهترين نتيجه رو ميگيري بزا يه هفته از موعدت بگذره ايشالا خوش خبر ميايي اينجا

دو ماه مونده بود به عروسیم باردار شدم شوهرم زورم کرد بچمو بندازم میگفت ابرومون میره مردم چی میگن مام ...

اسكال نداره اصلا ازش دلخور نباش درسته حرف مردم باد هواست اما خواه ناخواه تو زندگيه همه ما تاثير داره و تا عمر داري اون حرف و پست سرت ميگفتن كه دوران نامزدي حامله شد درسته عقد كرده بودين اما متاسفانه عرف مملكت ما اينه و بايد ماهم خودمون و با اين شرايط اوكي كنيم 

بله ممكنه از علايم بارداري باشه ولي مناسفانه علايم پري و بارداري خيلي شبيه همديگس آدمو سر در گم ميكن ...

تو اینترنت خوندم ممکنه برای لانه گزینی باشه که حول و حوش 24 پری هست حالا نمیدونم تو دلم خیلی دوست دارم اصلا هم استرس ندارم

2706