2733
2739

شوهرم يه كلام حرف نزد

همش سرش تو گوشيش بود

فقط جواب سوال مامان بابامو ميداد

جو و خيلي سنگين كرد

كلا خيلي وقتها اينحوره

تو جمع ميره تو خودش و يه كلام حرف نميزنه

در حاليكه خونه خودمون اصلا اينطور نيست

بارها باهاش حرف زدم

ولي عوض نميشه

اعصابم خورده😔😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

شوهر منم همینه 

فرشته کوچولوی من  عزیزتر از جانم منو ببخش که به خاطر خودخواهی های خودم وچشیدن طعم مادری تورا به این دنیای پست وکثیف ونالایق بدنیا می آورم منو ببخش ! آخه به بودنت احتیاج داشتم مامان بشه فدای تک تک تار و پودت   
2738

شوهر منم همینطوره الان یه کمی بهتر شده البته... ببین اصلا بهش گی  نده چون نتیجه معکوس داره. خودت حرف بزن و فضا رو گرم کن و پشت سرش بع خانواده ات توضیح بده. بگو نمیدونم چرا هر جا میریم فلانی اینطوریا و کلا درونگراست و با اینکه من میدونم چقد  مثلا دوست داره شما رو ولی اجتماعی نیست و سرزبون نداره و اینا‌‌‌ کلا جا بنداز که فکر نکنن فقط با اونا اینطوره و ضمنا درکش هم بکنن و حتی اونا به تو دلداری بدن

من ک کلا با نیومدنش ب خونه پدر مادرم کنار اومدم.هیچ مجلس خیر و شر از خانواده من نمیاد .تبریک و تسلیت اصلا تو کارش نیس.میان اینجام ی جوری رفتار میکنه معذب میشن...سپردم دست خدا خودش جوابشو بده

بابام با ريش سفيدش نشسته جلوش هي الكي ميخواد سرصحبت باز كنه يه ذره اخترام قائل نيست كه باهاش گرم بگ ...

اینجور مردا عوضی تر ازونن ک‌خجالت بکشن‌.کلا نبرش خونه شون.میخان چی ببینن...دیدن نداره همچین آدمی

واي چه سخت تو ميري خونه مادرش؟

فوت کردن پدر مادرش

هر چی رفتم ک یاد بگیره یاد نگرفت..نخواست ک یاد بگیره...الانم کلا انگار ک نیست.خودم میرم خونه خانوادهمو برمیگردم.برامم اهمیتی نداره.این حجم بیشعوری ک دیگه قابل درمان نیست

2706