2737
2734
عنوان

چرا تاپیک"پدرشوهرم اومد خونم‌ راه ندادم...زنگ زد بابام" تعطیل شد😩

| مشاهده متن کامل بحث + 649 بازدید | 41 پست
ستاره اون که میگفتن همسرت توی حموم .... واقعی بود؟

تو حموم چی؟؟؟؟

اگه یخچالا اهل تلافی بودن                                        هر نیم ساعت در اتاقمونو باز میکردن و میگفتن دیگه چه خبر؟؟؟!!!                                                            خوشبختانه این بزرگواران اهل گذشتن😂😂
اره هنوز به هیچ کس نگفتم  و این تنها چیزی که نگفتم

من نرسیدم اینا رو بخونم دیگه😭😭😭

تا اونجا که شوهرت تو عروسی زار میزده که ننم بمیره من میمیرم خوندم شاخ درآوردم دیگه😖😖😖

اَینَ الطّالبُ به دَمِ المقتولِ بکربلاء؟....از این به بعد هر تاپیک حس ششمی که ببینم گزارش میزنم!جمع کنید عزیزانم زندگی که داستان نیست که آخرش چی میشه با تلاش و اعتماد به نفس و اعتماد به خدا میشه به موقعش به هر چیز رسید!احساسات خودتونو با حرفای خزعبل یه سری جریحه دار نکنید لطفا:(

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دخترا سر اصیل بودن شهرشون دعوا کردن ...آخه هممون یادمون میره همه جای ایران سرای من است ....دختر ...

دقیقا 

خانمای الان خیلی خیلی پرخاشگر و زود رنج و عصبی و پر مدعا شدن و علتش رو واقعا تو روشه تربیته خانواده ها باید جستجو کرد 

منظورم استارتره اون تاپیک یا شخصه خاصی نیست کلی گفتم چیزی که تو جامعه و حتی تو همین نی نی سایت هر روز شاهدش هستیم

آدم از نسله بعد میترسه که قطعا چند درجه بدتر از این مادرها خواهند شد 

از کنایه ها نرنج، این مردم کارشان نیش زدن است، عمریست به هوای بارانی میگویند ؛ خراب
2731
دقیقا  خانمای الان خیلی خیلی پرخاشگر و زود رنج و عصبی و پر مدعا شدن و علتش رو واقعا تو روشه تر ...

آره گل دخترم نگرانم نگران ....چه بچه های تحویل جامعه خواهد شد ....پس مهربونی کجاست ....

یه روزی مثل همین امروز  نه موی سپید داشتم نه غصه و دغدغه برای فردا .درست مثل امروز  دخترم بی دغدغه مست جوانیم بودم و  در اوج ...  اما الان من می دونم که چقدر زمان زود می گذره... پس  دخترا و پسرای  من قدر لحظاتون رو خوب بدونید ((مادری))
بچه ها الان تاپیک میزنم  خواهشا بحث قومیت نکنید  تا بهتر بتونم تعریف کنم

کاش از اول اسمی از شهر یا قوم خاصی نمیبردی و تو لفافه بهش اشاره میکردی تجربه ثابت کرده تو نی نی سایت هر وقت اسمی از شهر و قومیت و شغله خاصی به میون اومده عاقبته خوشی نداشته؛ یه همچین آدمای با جنبه و واقع نگری هستیم ما بلللههه 

از کنایه ها نرنج، این مردم کارشان نیش زدن است، عمریست به هوای بارانی میگویند ؛ خراب
2740
آره گل دخترم نگرانم نگران ....چه بچه های تحویل جامعه خواهد شد ....پس مهربونی کجاست ....

خیلی آدم دلش میگیره من دهه شصتی هستم 

خدایی قبلا خیلی خیلی مهربونتر بودن آدما و زندگیها هم مستحکمتر بود و آماره طلاق سر به فلک نمیکشید اما الان متاسفانه خیلی چیزا رو با هم قاطی کردیم و تفسریهای غلطی میکنیم از واژه ها 

خدا خودش عاقبته هممون رو به خیر کنه 

دلم میگیره یه سری مادرها رو میبینم که خودشون هنوز نیاز به تربیت دارن اما فاجعه اینجاست که خودشون رو هم عقله کل میدونن

البته با احترام به اونایی که واقعا متشخص هستن

بی احترامی به اصفهان و اصفهانیا از سمت کاربرای بافرهنگ!

من شوهرم اصفهانی اما هم خودش هم باباش خیلی دست و دلبازن خودم اصفهانی نیستم اما خیلی آدمهای خسیس تو شعرای دیگه دیدم

😍خدایا مرسی😍