2733
2734
عنوان

خانما ببینید این بی بی چک مثبت؟

| مشاهده متن کامل بحث + 465 بازدید | 62 پست

عزیزم بنظرم منفی..اما همیشه بگو خدایا بخاطر داده و نداده ت شکر.....فقط یه چیزی منم ماه پیش چکاپ قبل لقدام دادم نشون دکتر دارم چندروز پیش گفت همه چیزت عالی و بدنت خوبه...فقط یادم رفت یه سوال ازش کنم اونم اینکه من دو ماه پری هام نامنظم شده یعنی مشکل از کجاست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چندروزه عقب انداختی؟؟

عقب ننداختم نکه منتظرم خیلی ام بی صبرم فقط این سری پری ام به جای چهار روز همیشگی هفت روز بود و این که سه چار روزم بی خودی بالای نافم یه درد کم داشتم و از دیروزم حس سنگینی روی شکمم دارم،گفتم شاید یه خبری باشه واسه همین چک کردم

خدایا بنده هات بدجوری داغونم کردن.خودت منومیبینی چه روزای رو میگذرونم خودت به دلم آرامش بده خیلی محتاج آرامشم....1400/4/28
اره پری هامم منظم و فعلا متفورمین داده حالا چه ربطی داره نمیدونم؟ اونم با هزار ترس ولرز رفتم اخه شهر ...

مثل من😓 منم ۶ ماهه اقدامم

انشالله زودتر باردار بشیم

من چند روزه رازیانه میخورم شمام بخور خیلی خوبه

خیلی زود ادم باردار میشه

خدایا خودت بساز!  تو بسازی قشنگ تره😍😍
2728
عزیزم بنظرم منفی..اما همیشه بگو خدایا بخاطر داده و نداده ت شکر.....فقط یه چیزی منم ماه پیش چکاپ قبل ...

مال من منظمه  فقط این بار به جای چهار روزم هفت روز پری بودم

خدایا بنده هات بدجوری داغونم کردن.خودت منومیبینی چه روزای رو میگذرونم خودت به دلم آرامش بده خیلی محتاج آرامشم....1400/4/28

استار تر عزیز یک خط یعنی منفی منم قبلا بی بی چک زدم حاله زد کلی خیال بارداری به سرم زد ولی منفی بود از دکترم پرسیدم گفت این نتیجه مثبت کاذب باید دو خط کاملا پرنگ باشه  یه چند روز دیگه دوباره امتحان کن انشاالله خیر

مال من منظمه  فقط این بار به جای چهار روزم هفت روز پری بودم

اینکه ادم پریودش نامنظم شه از چیه..اخه منظم بودم.از ماهی که فولیک اسید و زینک پلاس شروع کردم به خوردن این ده روز عقب انداختم بعدم این ماهم هنوز نشدم 

مثل من😓 منم ۶ ماهه اقدامم انشالله زودتر باردار بشیم من چند روزه رازیانه میخورم شمام بخور خیلی خوب ...

انشالله خدا به همه ی منتظرا یه نی نی بده من ناامید نمبشم اخه سه ساله پیش گیری کردم میدونم یه سالم خبری نشه عادیه ولی من فشار اطرافیانم خیلی بی صبرم کرده

2740

ببین فقط و فقط استرسه ... هیچی نیست... من هم سه سال ازدواج کردم .... 40 سالمه ... همه آزمایش هام هم اوکی بود ولی یک سال بود اقدام میکردم نمیشد.... اوایل ازدواج خیلی مسائل هست... من مادرمم از دست دادم .... دیگه میخواستم IUI  کنم این ماه که خدا خودش بهم لطف کرد. .. شما کلی زمان داری... از زندگیت لذت ببر....میدونم دلتنگی خیلی چیز بدیه .... افتضاخه و هیچ درمانی هم نداره.... ممنونم از تسلیتت.... قوی باش... به حرف مردم اهمیت نده.... من این مدت یک سال هرجور آزمایش دادم همه چی اوکی بود ولی نمیشد .... همه بهم گفتن فقط باید آروم باشی همین... نگران نباش... حتما به زودی مادر میشی ... 

اینکه ادم پریودش نامنظم شه از چیه..اخه منظم بودم.از ماهی که فولیک اسید و زینک پلاس شروع کردم ب ...

نمی دونم والا انشالله نی نی بیاد این ماه عقب انداختی؟

ببین فقط و فقط استرسه ... هیچی نیست... من هم سه سال ازدواج کردم .... 40 سالمه ... همه ...

قوربونت خواهری  بادل پاکت واسم دعا کن منم مامان شم  

2706