2733
2739
عنوان

*برنامه و راهکاربرای مدیریت کارهای خونه *

| مشاهده متن کامل بحث + 1944308 بازدید | 85786 پست
سلام من ازبارسال دفتر برنامه ريزي مالي دارم ولي اين بست مربوط به جالش جديده كه قراره شروع كنيم يه دف ...

خییلی عالیه  ...منم کلی دفتر دارم ولی همش بهم ریختس. یکی ارزوها یکی اهداف. یکی مخارج و درامد  یکی دعاهام  چقدر کاغذ دارم. 

خییلی چیزا توگوشیم یادداشت میکنم یا عکس میگیرم ازتنبلیم نمینویسم برای همین حافظه گوشیم زودور میشه  

اره گروهی ادم انگیزش بیشتر میشه برای انجام دادن کار خییلی بهتره

ماه را گم نکنی...!                                                            جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                                                    
كزارش خانوماروبخون خودبخود انكيزه ميكيري براي كزارش دادن

اره چندتاشو خوندم چ پرانرزی وعالی بودن. منم روحیه گرفتم 

من چون ازصبح تاشب خودم تنها خونه هستم بیشتر دراز کشیدم   وتماام کارام انباشته میشه برای شب ک شوهرم میخواد بیاد بعدشم خییلی خسته میشم وانرزی ندارم وقتی شوهر میاد 

ماه را گم نکنی...!                                                            جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                                                    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

توكوشيت بولت زورنال رو سرج كن ويديوهاشو ببين تا بيشتر متوجه بشي به جاي جنددفتر ،يه دفتر داشته باشي

ممنونم ازراهنماییت عزیزم   

چشم حتما

برای اینکه کامل با توضیحات و عکس و....متوجه بشی پیشنهادم اینه تو اینستا پیج بولت ژورنال کمند رو دنبال کنی که جالب و کامله هم توضیح داده هم آیتم هایی که میتونه داشته باشه برات نشون بده حتی مثلا برای مدیریت مخارج هم میتونی یه صفحه جدا طراحی کنی کلا به همه چی اشراف داره

2728
خییلی عالیه  ...منم کلی دفتر دارم ولی همش بهم ریختس. یکی ارزوها یکی اهداف. یکی مخارج و درامد &n ...

قول داده بودم امروز مفصل توضیح بدم در مورد بولت ژورنال که پست دوست عزیزمونو دیدم خیلی خوب توضیح داده بود.منم مثل تو بودم یه عادتی هم دارم اینه که حتما کارایی که میخوام انجام بدمو باید بنویسم وگرنه گیج میشم باید برنامه غذایی و نظافت و همه چی داشته باشم.این چیزارو تو کاغذ مینوشتم چقدرم شلوغ کاری میشد تازه حساس بودم کسی از برنامم چیزی ندونه وگرنه عصبانی میشدم😂الان عادت کردم تو گوشیم مینویسم تیک میزنم کپی میکنم اینجا پست میکنم نه کسی دسترسی داره نه عصبانی میشم.از اولم عادتم این بود تو جمع بیشتر تشویق میشم و روحیه میگیرم مثلا از وقتی اینجام برای کارای خونه تنبلی نمیکنم دوست دارم همیشه محیطم تمیز باشه حتی اگه مریض باشم.یا با تاپیک ساغر بیشتر تشویق میشم پس انداز کنم  با تاپیک زنی که خرج نداره تشویق میشم بیشتر به خودم بها بدم.قبل آشنایی با تاپیکها تو گروه تلگرامی عضو بودم که همه این برنامه هارو دنبال میکردن خانوما اما یه روز بودن دو روز نبودن و به همین شکل.اما اینجا چون بچه ها فعالن گزارش روزانه میزارن حس خوبی به آدم دست میده.مثلا من همین بولت ژورنالو به چند نفر از اطرافیان که گفتم خیلی گنگ بودن ولی بچه های اینجا خیلی عکس العمل خوبی داشتن.حالا من از الان غصه اینو میخورم بعد زایمان باز میتونم مثل الان فعال باشم و گزارش بچه هارو بخونم یا نه اصلا معتاد اینجا شدم

قول داده بودم امروز مفصل توضیح بدم در مورد بولت ژورنال که پست دوست عزیزمونو دیدم خیلی خوب توضیح داده ...

تابيك ساغرجون بمن كمك كرد با برنامه ريزي مالي اشنابشم تاجايي كه يادمه هميشه توكاغذ يه سري خواسته هاو ارزو وياداوري ها هميشه روايينه اتاق جسبوندم همسرم به اين شيوه عادت كرده ..بخاطرهمين بولت زورنال واسم بيجيده نبود متاسفانه ياخوشبختانه وقتي دوستي جيزي روبهم معرفي ميكنه بايد برم عمليش كنم وكرنه خوابم نميبره 

دياناهستم هر چه تبر زدی مرا زخم نشد !! جوانه شد  هرکجای ایرانی مراقب خودت باش .....
2740

تا الان رست بودم،خداروشکر فردا جمعس میخوام فردا تا ظهر بخوااابم انتقام این هفته سحر خیزیو بگیرم😁 

لیست کارهام

جنع کردن وسایل داخل آشپزخونه

جمع کردن وسایل داخل هال

جمع کردن وسایل داخل اتاق

مو گیری فرش های هال

جارو هال

گردگیری دیوار آشپزخونه و هال و اتاق

جارو آشپزخونه

جارو اتاق

جارو هال

تمیز کردن یکی از کابینت ها

تمیز کردن ی سمت یخچال

شستن لباسای تو لباسشویی بیرون

شستن مانتو شلوار اداری سورمه ای و دیپلماته، وشستن سه تا مقنعه و جورابام و لباس زیرام با دست

جمع کردن پتو رو طناب

انداختن اونیکی پتو رو طناب

شستن دست#

سلام زهرا جون تبریک میگم قدم نورسیده رو .انسالله همیشه صحیح و سالم در کنار مامان بابای مهربون و دادا ...

خوش اومدی عزیزم😍😍😍و بسیار ممنونم از تبریکت😘😘

نی نی ما تا چند ماه دختر بود( سونوی انتی گفت دختره، ماهم فک کردیم دختره ، بعدش یهو‌رفتم سونو گفت پسره دیکه پسر شد😀) احتمالا شما وقتی پسر شد نبودی😀

اولش درحد بيشنهاد بود از طرف ارياي عزيز،ولي من دوس دارم تبديلش كنيم به جالش ...خيييييييييييلي خوبه

یه تاپیک بزن استارت بزنیم هم با هم باشیم انگیزمون بیشتر میشه هم اینکه از ایده های همدیگه استفاده میکنیم منکه تنهایی امیدی ندارم ب نتیجه برسم😅

عزيزم كنكور جطور بود?

خیلی اسون بود 

واقعا خوب بود

منم خوب زدم ولی اشتباهم دارم که متاسفانه نمره منفی داره

ولی تجربه کسب کردم که اگه قبول نشدم چطوری بخونم 

کنکور اونقدرم سخت نیست

تیکر روز کنکوره..... کنکوری که قرارهست منو به آرزوهام برسونه😊

سلام دوستان

من بالخره امتحانمو دادم

دیروز رفتیم مرکز استانمون(کرمان)

دخترمو بردیم دکتر  شبم اومدیم هتل

داداشم توی هتل جهانگردی کار میکنه قرار بود رایگان هتل رزرو کنه بعد گفت ۲۵۰ میشه گفتیم باشه بعدم  رفتیم شب پرسیدیم چقد حدودا میشه گفت ۴۷۰ 😟 دیگه من حرص خوردم واسه کنکوری که نخوندم زیاد این همه پول بدیم

خلاصه امروز صبح رفتم کنکور دادم و اومدیم ظهر نهار خوردیم و جمع کردیم و اومدیم که مادرشوهرم حساب کرد😊 بنده خدا دید ما حرص خوردیم پولو حساب کرد

عصری هم رسیدیم و همگی لالا 

الانم شام خوردیم و خونه سرشار از ظرف و رخت و ... هنوز خیلی از وسایلمونم تو ماشینه

انقدرم کمرم درد داره 

راستی این ژورنال جریانش چیه  منم میخوام

تیکر روز کنکوره..... کنکوری که قرارهست منو به آرزوهام برسونه😊
خیلی اسون بود  واقعا خوب بود منم خوب زدم ولی اشتباهم دارم که متاسفانه نمره منفی داره ولی تجر ...

ان شالله كه هرجي بصلاحته همون بشه خوشحالم كه عاقلي اسمشوميذاري تجربه

دياناهستم هر چه تبر زدی مرا زخم نشد !! جوانه شد  هرکجای ایرانی مراقب خودت باش .....
2706