2733
2734
عنوان

*برنامه و راهکاربرای مدیریت کارهای خونه *

| مشاهده متن کامل بحث + 1941779 بازدید | 85703 پست

سلام دخترا

ديروز روزتنبلي من بود

رفتم ارايشگاه بعدش اومديم خونه كتري رو گذاشتم روگاز وميوه اوردم خورديم 

شام داشتم بعدش چايي دم كردم خورديم.يكم كارتون ديديم  بعدشم همسرم هوس كيك كرد كه شيرنداشتيم توخونه تصميم گرفتم كيك آبجوش ازسراشپزپاپيون درست كنم كه دوتايي دست بكارشديم بافتش عالي بود خيلي خوب ونرم  شد باچايي خورديم.درحين پختن كيك شام خورديم بعدش ستايش ديديم .

انشاالله امروز شروع ميكنم روزي يه كابينت تميزومرتب كنم تااخرماه صفر خونه تكونيم تموم بشه.

برام.خیلی جالبه مه همسران بعضی دوستان آشپزی میکنن یا تو کار پخت و پز غذا کمک میکنن.

شوهرمن بعد ۸سال هنوز خودش میخواد چیزی بخوره کل کابینتها رو دنبال یه بشقاب میگرده!!!!

انقدر لیوان پیدا کردن سختش بودکه یه شیشه آب مخصوص به خودش رو تو یخچال گذاشتم!!!!

یعنی اصلاااااا اهل کمک تو کار آشپزی نیست.

این نیز بگذرد...                                                       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم دیروز میخواستم کیک درست کنم عجله داشتم شوهرم گفت بیا کمکت میدم..تا اخرش باهم کیک درست کردیم😂ولی خوشم نیومد چندبار خواستم بهش بگم خودم درست میکنم ولی گفتم ناراحت میشه بدار کمکم کنه..با اینکه خودشم خسته بود طهر نخوابیده بود..طفلکی نمیدونست باید چیکار کنه هی میگفت حالا من چیکار کنم.خب کارم تموم شد بعدش..حالا اومدم اینجا دیدم شمام میگین با شوهرم کیک پختیم مییینم پس چیز عادیه😂چون من اینجور مواقع سعی میکنم بیرونش کنم از اشپزخونه😑

من امروز از ساعت ۶ونیم بیدارم تا هنین نیم ساعت پیش فقط پای چرخ بودم و پرده دوختم برا اشپزخونه....الانم میخوام بپرم اشپزخونه و ناهار درست کنم بعدم کابینتای اشپزخونه رو وسایلامو بچینم و تو حال و اتاق خوابمونو مرتب کنم..میرسم تا ساعت۳ بنطرتون تموم کنم؟😑ناهار چی درست کنم سریع اماده شه؟

2728
من امروز از ساعت ۶ونیم بیدارم تا هنین نیم ساعت پیش فقط پای چرخ بودم و پرده دوختم برا اشپزخونه....الا ...

کتلت (سیب زمینی خام رنده ریز) 

کوکو سبزی 

املت😋

اشکنه

ماکارانی (البته اگه دم نزاری و سرخش کنی) 

عدس پلو 

منم دیروز میخواستم کیک درست کنم عجله داشتم شوهرم گفت بیا کمکت میدم..تا اخرش باهم کیک درست کردیم😂ولی ...

منم اولين باربود كه باهاش كيك درست كردم چون ميخواست ياد بگيره ازاين به بعد خودش درست كنه من براي كيك درست كردن تنبلي ميكنم.

ولي كلاچيز عاديه.

همسرم غذادرست كردني به من ميگه نيا تواشپزخونه ازبس نظرميدم  

ماكاروني چطوري دم نزارسرخ كنه؟؟

من شوهرم اینجوری دوست داره. 

ماکارانی در حال جوش یک دقیقه بیشتر از زمانی که گفته بپزیم و بعد آبکش کنیم و با مواد قاطی کنیم و روغن بریزیم تو ماهیتابه و سرخ کنیم 😋😋😋😋

عالی میشه فقط خیلی چرب و چیلی میشه. (دهنم آب افتاد) 

2740
سنا حتما باید با گل محمدی خورده بشه وگرنه پرز روده هارو از بین میبره و کلا معده رو نابود میکنه.  ...

واقعا من یه وقتایی که خیلی باید ببخشید يبوست بد میگیرم دم میکنم میخورم شاید ماهی یه دفعه یا کمتر خوب حالمو بهتر میکنه البته بعضی وقتا هم با همون گل محمدی دم میکنم ولی شده تنها بخورم خوب شد گفتی

به آرزوهام قول رسیدن دادم.😄 من لایق بهترینام😄
واقعا من یه وقتایی که خیلی باید ببخشید يبوست بد میگیرم دم میکنم میخورم شاید ماهی یه دفعه یا کمتر خوب ...

آره عزیزم حتما با گل محمدی دم کن. 

با گل محمدی هفته ای سه روز هم میتونی بخوری. 

برای یبوست هم صبح ناشتا خاکشیر با آب گرم بخور. 

یا 4 لیوان آب جوشیده ولرم. خیلی خوبه.. 

آره عزیزم حتما با گل محمدی دم کن.  با گل محمدی هفته ای سه روز هم میتونی بخوری.  برای یبو ...

مرسی عشقم 😘خاکشیر رو هم امتحان میکنم حتما من خیلی گرفتار این موضوع هستم واقعا 😒امیدوارم این جواب بده

مرسی عشقم 😘خاکشیر رو هم امتحان میکنم حتما من خیلی گرفتار این موضوع هستم واقعا 😒امیدوارم این جواب ب ...

یه دارو هم هست تو طب اسلامی به اسم ملین 

تاثیرش رو نمیدونم 

ولی من داروهای دیگشونو مصرف میکنم خیلی خیلی خوبه. 

میتونی از برنامه دیجی طبیب طب اسلامی هم سفارش بدی. 

سبزی تره هم خیلی خوبه یبوست و برطرف میکنه. 

یه دارو هم هست تو طب اسلامی به اسم ملین  تاثیرش رو نمیدونم  ولی من داروهای دیگشونو مصرف ...

چه جالب خیلی خوبه تا حالا خرید کردی از اینجا هزینه پیک دارا واسه تهران. 

راستی واسه تبریزیان این سایت تا حالا پیش خودش رفتی

چه جالب خیلی خوبه تا حالا خرید کردی از اینجا هزینه پیک دارا واسه تهران.  راستی واسه تبریزیان ا ...

عزیزم من پیش شاگرداشون رفتم. شهر ری نزدیک فروشگاه رفاه. 

دارالشفا نرجس خاتون. 

بله من استفاده کردم و نتیجه گرفتم. 

خواهرشوهرمم همیشه از داروهاشون استفاده میکنن. 

با استفاده از داروهاشون از سقط جنین جلوگیری کردن و... 

من الا دارم تقویت اعصاب و قرص خون استفاده میکنم. 

یه خورده چون گیاهیه و تلخ (البته بعضی هاشون) خوردنش سخته ولی به نظرم ارزش داره. 

من کلا اینترنتی خرید نمیکنم. ولی فکر کنم هزینه ارسال داره.