2733
2734
عنوان

*برنامه و راهکاربرای مدیریت کارهای خونه *

| مشاهده متن کامل بحث + 1940679 بازدید | 85667 پست
زهراجون موفق باشی. ان شا... کارات زودتر تموم.میشه. دیدی گفتم اول مهر میای میگی ،رفتیم خونمون و جاب ...

ممنون مهربوووون😍😍

دقیقااا. چقد من امسال منتظر مهر بودم، خدارد هزار بار شکر که به خوبی اومد😍

قرص رو هم میگیرم 😘😘

خیلی هم ریزه خواری میکنم کاش بشه مث سابق بشم چندجز حفظین شما

کوچولوت چن وقتشه؟

روم به دیوار من اسفند ازمون سه جز دادم قبول شدم، هنوزم همونم فقط هی تلاش میکنم تثبیت کنم، قسمت نمیشه اضافه کنم.

انشالله از چند روز اینده که دغدغه هام کمتر بشه حتمااا شروع میکنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سلام دوستان من امروز دخترمو بردم مدرسه میره پیش دبستانی پسرمم خودش رفت 

حبوبات خیس کرده بودم دارم آش جو درست میکنم

ترشی بامجون شکم پر درست کردم از صب

ظرف نشسته جمع شده شوهرم خوابه فعلا نمیشه بشورم

بقیه سبزی آشو پاک کنم بزارم فریزر

گازو پاک کنم

لباس دستی ام باید بشورم ولی انگشتم دردمیکنه ضربه خورده فکرکنم دررفته

یه جمع آوری کلی ام کنم

دخترم خیلی لاغره یکی گفن شیرموزدرست کن توش شیرخشک بریز اونم میخام امروز امتحان کنم ببینم میخوره

گله از دست کسی نیس ، مقصر دل دیوانه ماست😊
سلام دوستان من امروز دخترمو بردم مدرسه میره پیش دبستانی پسرمم خودش رفت  حبوبات خیس کرده بودم د ...

منم میخوام بادمجون شکم پر درست کنم، منتظرم یکم کارام کک بشه. 

راستی به لیست بالا یه گزینه دیگم باید اضافه کنم، اتو کاری ( تممممام لباسا چروک شدن، همه تو کاور بودن تقریبا ولی بازم چروک شدن، باید یه روز تمام فک کنم وقت بزارم اتو بکشم)

خانما لطفا یه چند تا برنامه غذایی بزارین.

میخوام ترشی درست کنم تا حالا درست نکردم توش بادمجون داشته باشه که عالیه دستور امتحان شده برام بزارید درست کنم ممنونم از همگی.

"السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَبا عَبْدِاللهِ وَعَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِنائِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللهِ اَبَداً ما بَقیتُ وَبَقِیَ اللَّیْلُ وَالنَّهارُ وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ، اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَعَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَعَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَعَلی اَصْحابِ الْحُسَیْن"❤محرم❤ وقتی اولین ماه شد‌ می‌دانست اولین‌ها را رسالتی بر دوش است؛ اما نمی‌دانست روزی تا آخر زمان یادآور یک حماسه،یک قیام خونین ❤انقلاب حسینخواهد شد. سیاوش رودکلی
2740
انشالله به زودی با خبرای خوب بیای پیشمون😍😍😍 سلاااام خشکلا بالخره فصل مورد علاقه ی من اومد، عا ...

خدا مامانامونو حفظ کنه که انقدر برامون زحمت میکشن.

"السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَبا عَبْدِاللهِ وَعَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِنائِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللهِ اَبَداً ما بَقیتُ وَبَقِیَ اللَّیْلُ وَالنَّهارُ وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ، اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَعَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَعَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَعَلی اَصْحابِ الْحُسَیْن"❤محرم❤ وقتی اولین ماه شد‌ می‌دانست اولین‌ها را رسالتی بر دوش است؛ اما نمی‌دانست روزی تا آخر زمان یادآور یک حماسه،یک قیام خونین ❤انقلاب حسینخواهد شد. سیاوش رودکلی
نوش جان  ماشا...خیلی فعالی. بناول نرم کنندس؟

اره عزیزم کرم نرم کننده است البته نوشته تقویت هم میکنه من قبلا استفاده می‌کردم چندروز پیش پیداش کردم تو کشو دیدم یکم داره گفتم استفاده کنم

قبلا موهام پرکلاغی کرده بودم یکی از دوستام گفت که اگر دائم اینو استفاده کنم رنگ از روی موهام پاک میشه و میتونم رنگش کنم اما الان موهام بلوند فقط واسه اینکه تموم شه استفاده کردم جالب بود اما اگه خواستی بخری حتما تحقیق کن راجع بهش 

به آرزوهام قول رسیدن دادم.😄 من لایق بهترینام😄

سلام سلام 

ماه من اومد.... ماه من سلاااااااااام 

خدا جون برای دوستای گلم بهترین ها رو رقم بزن توی این پاییز قشنگت. 😍

خوب من بیشتر میخونم و انگیزه میگیرم و گاهی میام حاضری میزنم و دوباره جیم میشم. 🙃😅

امروز روز سوم ختم صلواتی هست که تو خونه انداختم 

دو روز به خوبی برگزار شد الحمدالله و پذیرایی فقط چای خرما. 

دیروز نمک گذاشتم داخل سفره که تبرک بشه امروز هم نبات و نمک میزارم و کاچی درست میکنم و شیرینی دانمارکی خودم پز برای پذیرایی. 

خونه هم یک هفته هست که ظاهرش کاملا تمیزه و منظم. 

ولی امان از باطنش 😅😭

انشاالله بعد از روضه ها یکی یکی شروع میکنم کمد ها و کشو ها پاکسازی اساسی لازم دارن. 

سلام سلام  ماه من اومد.... ماه من سلاااااااااام  خدا جون برای دوستای گلم بهترین ها رو رق ...

قبول باشه.

پس شما هم عاشق پاییزی.

تبریک میگم

این نیز بگذرد...                                                       
2706