2737
2734
عنوان

*برنامه و راهکاربرای مدیریت کارهای خونه *

| مشاهده متن کامل بحث + 1938810 بازدید | 85585 پست
منم تو خونه بیشتر دامن میپوشم زیز چادر خیلی سختمه تازه با ی بچه تو بغل 

اره با چادر و بچه واقعا سخته، اینی که گفتم رو‌منم تو مهمونی میپوشم، بیزون رفتن معمولی شلوار و مانتو میپوشم، ست مهمونیم دامنی و پیرهنی با جوراب شلواریه.

تو خیابون که سخته بخوای دامن و چادر و یه خروار لباس رو هی مرتب کنی😂😂😂

ما اومدیم خونه مادرشوهر، و خونه به همون شکلی که بود باقی موند، نرسیدم مرتبش کنم،

۱۶ صفحه با خواهرشوهر جان مرور داشتیم که خیلی خوب بود.

فردا اگه بشه انشالله۱۰ صفحه اضافه کنم و یکمم تمرین خط داشته باشم.

تا فرداشب اینجاییم.

پنج شنبه و جمعه انشالله میخوام بشینم پای خیاطیم حداقل یکیو تموم کنم. دوستانی که خیاطی بلدن من یه سوال اولیه دارم اگه تونستین بهم پیام خصوصی بدین ازتون بپرسم،و هفته س گیر همینم، و اینجور که بوش میاد اخر هفته قرارم با استادم کنسله،ینی بازم میمونه واسه بعدا، و من دیگه صبر ندااااااارم😑😑😕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب منم بگم متولد ماه مهر67هستم

راستی منم چادری هستم ولی عاشق شومیز و شلوارم 

ولی اگه کسی بیاد خونمون دامن و شومیز می‌پوشم

از امروز بگم 

صبح دو ساعتی بیرون معطل یه کار اداری شدم ولی خدا رو شکر کامل شد و تمام

ناهار پختم ظرفا شسته شدن

کلاس قرآن داریم تو مسجدمون رفتم یه سر زدم

دخترمو یه سر بردم پارک

شام پختم 

یه کتابو تموم کردم

شیر پختم ماست درست کردم

(ما زیاد لبنیات میخوریم مخصوصا انواع بورانی ها و دوغ واسه همین زیاد ماست درست میکنم😅)

گاز و پاک کردم کانترو پاک کردم و تمام

خدایا ممنونم که همیشه نگاه پر از عشقت روی زندگیمه به خاطر نفس کشیدنام ، پلک زدنام ، ضربان قلبم ، حرکت و جنب و جوشم و به خاطر هزار و یک دلیل شکرت🧡💛💚💙💜🤎♥️❤🤍

دوستای خوبم ازتون یه راهنمایی میخوام من تابستون که سر کار نیستم میخوام برم یه کلاس که بدرد زندگی بخوره بنظرتون چه کلاسی برم؟

قبلش یه رزومه از کارهایی که بلدمو میگم

آشپزی خیلی خوبی دارم (طبق گفته دیگران)و با علاقه زیاد غذا می پزم

انواع کیک و بسیاری از شیرینیها رو بخوبی درست میکنم

کمک های اولیه و تزریقات رو چند سالی هست بخوبی یاد گرفتم و دوره دیدم که توی زندگی کاربردهای زیادی واسم داشته

رانندگی خوبی دارم و جز روزمره های زندگیم شده

دیپلم خیاطی هم دارم که اصلا یادم نیست چطور قبول شدم از بس که نسبت بهش بی ذوقم متاسفانه

با این اوصاف چی پیشنهاد میدین😂

راستی شمام بگین چه هنرایی دارین😍

ممنون از راهنماییتون🌷

خدایا ممنونم که همیشه نگاه پر از عشقت روی زندگیمه به خاطر نفس کشیدنام ، پلک زدنام ، ضربان قلبم ، حرکت و جنب و جوشم و به خاطر هزار و یک دلیل شکرت🧡💛💚💙💜🤎♥️❤🤍
2728

من معمولا توخونه خودمون تاب وشلوارك وبليزشلوارو.. ميگردم ولي چلوي محارم شوميزباشلوار

جلوي مهمونم سارافون.تونيك بلند. واكثراسارافون دامن ميپوشم همشم باروسري وشال.بيرونم مانتوشلوار.قبلا6ماهم چادرجلابيب سركردم بعدش اونقدعجولم نتونستم نگهش دارم ديگه سرنكردم

قبلا كلاس خياطي تادوخت شلواررفتم بالاتنه موند

كلاس پرورش قارچ رفتم

ورني بافي بلدم وكلاسشم رفتم

منجوق دوزي ام رفتم ولي هيچكدوموانجام نميدم

عاشق اشپزي وشيريني پزي ام سه سوته غذا حاضرميكنم خخخ

رانندگي درحال اموزشم

جديدا به خياطي علاقه مند شدم 

ودوس دارم فقط امپول زدنويابگيرم

دوستای خوبم ازتون یه راهنمایی میخوام من تابستون که سر کار نیستم میخوام برم یه کلاس که بدرد زندگی بخو ...

سلام ماشا...هنرمندی 

حالا بنظر من  باتوجه به اینکه دوتا دختر دارید یه دوره بافت مو یا کوتاهی یا هرچیزی که مربوط میشه بگذرونید.خیلی خوبه.

زیور آلات هم بدنیست،با یه دوره کوتاه آموزش میبینید.

این نیز بگذرد...                                                       
2738

من خیاطی رفتم ولی چون کار نکردم تو دوختم ضعیفم.

روبان دوزی رو از روی کتاب یادگرفتم.

آشپزی شیرینی و کیک و دسر در حد معمولی.

گلدوزی -شماره دوزی.

رانندگیم که چندساله گواهینامه گرفتم.

هنر همسرداری و بچه داریم که نگم براتون…

این نیز بگذرد...                                                       

فک کنم از همه بزرگترتون منم.😀 فروردین ۶۱ ام. خوشحالم با شما آشنا شدم. از من بزرگترم هست اینجا؟🙄

توی اکثر کارای هنری فضولی کردم. نمیتونم دونه دونه نام ببرم. بعضیا بهم میگن آچارفرانسه‌. بعضیام میگن همه کاره هیچکاره.😁 به نظر من هنر محدودیت نداره و نباید شاخه شاخه کردش. ولی هنر اصلیم معماریه که عاشقشم‌. 🤗

2706