2733
2739
عنوان

*برنامه و راهکاربرای مدیریت کارهای خونه *

| مشاهده متن کامل بحث + 1939475 بازدید | 85612 پست
آفرین کدبانو خیلی هم عالی و کامل اگر تونستی واسه افطار یه شربت خونگیم بذاری عالی میشه ( خاکشیر آبلیم ...

كاراي خونه روهمسرم انجام ميده من فقط افطاروشام رواماده ميكنم مامانم گفت بيام كمك گفتم نيا احتمالا زودتربيادكمكم.ديشب ژله درست كردم امشبمم حلوادرست ميكنم ودلمه رواماده ميكنم بقيشم فردا.فردارم مرخصي گرفتم تازيادخسته نشم

رانا جون ی سوال داشتم  واسه پاک شدن لک  آب از روی شیرآلات جرمگیر یا محلول خاصی توی بازار ...

ببخشید من سوالتونو جواب میدم بله محلول مخصوص جرمگیری شیرآلات هست مثل شیشه پاک کن که روی شیرها اسپری میکنی بعد با دستمال تمیز پاک میکنی تمیز و براق میشه مثل روز اول. من همیشه استفاده میکنم و راضیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام به همه ما سه روز پیش از مسافرت برگشتیم بالاخره بارندگی اجازه داد لباسا و لوازمایی ک شسته بودم ...

آفرين كدبانوي زبروزرنگ

چه خوبه كه قلاب بافي ميكني من اصلابلدنيستم

رانا جون ی سوال داشتم  واسه پاک شدن لک  آب از روی شیرآلات جرمگیر یا محلول خاصی توی بازار ...

من يه محلول شستشوي شيرالات گرفتم ولي تاحالا استفاده نكردم امروز استفاده ميكنم ببينم خوبه يانه توتاپيك ميگم حتما

2728
خانما منم یه سوال داشتم همسرم خیلی به آشپزی علاقه داره واسه همین خیلی غذاها رو خودش درست میکنه.یادم ...

خيلي خوبه كه

همسرمنم اكثرا درست ميكنه ولي غذاهاي فست فودي درست نميكنه من كه دوست دارم حداقل خوبيش اينه كه وقتي خونه نيستيم خودشون ميتونن براي خودشون غذادرست كنن

خانما منم یه سوال داشتم همسرم خیلی به آشپزی علاقه داره واسه همین خیلی غذاها رو خودش درست میکنه.یادم ...

شما یک عدد بنده خوشبخت خدا هستید، که امکان اینو داره که از وقتش خیلی بهتر استفاده کنه و همچنین از دستپختهای مختلف لذت ببره و دچار روزمرگی در آشپری نشه

پس لذتشو ببرید 

مادرعزیزتونم احتمالا نگران اقتدار شما در منزل هستن، شما میتونید بهش اطمینان خاطر بدید ک تو خونه ب اندازه کافی مسئولیت و کار برای انجام دارید ک  اقتدار زنانه و مادرانتون خدشه دار نشه...

آفرين كدبانوي زبروزرنگ چه خوبه كه قلاب بافي ميكني من اصلابلدنيستم

مرسی عزیزم

من عااااششششق بافتنیم چ با میل و چ قلاب خیلی خس لذتبخشیه با دستات دونه دونه ببافی و نهایتا ی. لباس یا محصول بدرد بخور تحویل خودت بدی...

2740

واما امروز 

تولد دخترمه امروز 4ساله میشه اما برنامه ما واسه جشنش میمونه برا روز یکشنبه ک کلاس داره قراره اونجا براش بگیرم . اما چون نمیخوام امروز سوتو کور باشه احتمال زیاد ی کیک کوچولو بگیریم و شامو بریم بیرون ؛ البته احتمالش کمه ک خواهرمینا امشب بیان خونمون فعلا چیزی معلوم نیس همه چی رو هواس...

جارو برقی بکشم

ظرف بشورم 

پذیراییو مرتب کنم

گازو پاک کنم

ی دور لباس تو ماشین

پهن کنم 

پتوهایی ک شستمو کاور کنم

لباس تا بزنم ی عالمس

ی ذره قلاب بافی کنم 

واسه شامم عدس پلو بذارم ک ببریم بیرون

واسه افطارم نون پنیر سبزی خرما دلم میخواد ک باید بگم همسرم سبزی بخره

ی برنامه کاری ولیست خرید بنویسم واسه هفته آینده

بعد ماه رمضون ی مهمونی بزرگ دارم ک همشون اولین بارشونه میان خونمون کل کمو کاستیارو باید برطرف کنم تو خونه از دکور و لوازم گرفته تا شستن فرشا و موکت اتاقو...

نظر منم مثبته

وقتی خودشون با علاقه انجام میدن، ینی تو مدیریت شما کمبودی حس نشده، بلکه چون به این کار علاقه دارن،میخوان که انجامش بدن.

شما هم از این فرصت استفاده کنن. و از وقتت در جهت پیشرفت شخصیت  و لذت بردن از زندگیت استفاده کن 😘😘

2706