2733
2734
عنوان

*برنامه و راهکاربرای مدیریت کارهای خونه *

| مشاهده متن کامل بحث + 1939619 بازدید | 85625 پست

سلام برهمه 

گزارش ديروزمن:

خونه مامانم بودم حبوبات پاك كرديم براي آش نذري امروز

ظرفاي شاموشستم

لباس دستي شستم وتماممممممممم

گزارش امروزم بازم ميرم خونه مامانم 

انشاالله ازفرداميريم خونه خودم بيفتم به جون خونه البته اگه گردن دردم بذاره  

دوستان كسي ابروهاشوفيبروزكرده؟اگه اره راضي هستين؟

دوست دارم پنج شنبه ياجمعه مهمون دعوت كنم كه هنوز تصميم قطعي نگرفتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من همیشه بصورت خاموش میخوندم واز شما مخصوصا زهرا جون انرژی میگرفتم تصمیم گرفتم خودمم گزارش بدم شاید ...

افرین ببنشون جون،گزارش بده ما هم از انرژیت لذت ببریم خانووووم😍

سلام  زهراجون مانتوتون تکمیل شد عکسشو بذارید ببینیم.من خیلی مشتاقم    

سلام عزیزم.

این تمرینیه. پارچه ش خیییعلی قدیمیه، قشنگ نیست، سپر بلاش کردم که باهاش یاد بگیرم😁

ولی چشم واسه تابستون یه مدل خشکل از نت پیدا کردم، پارچه شو برم بخرم، بدوزم بعد عکس اونو میذارم.😘😘😘

شما هم خیاطی انجام میدادی،درسته،از هنرات برامون بزار ایده بگیریم

2728

و اما من 

دیروز بعد کارم تا صر با پسرک خوابیدیم، عصرم فقط تونستم دوسه تیکه لباس بعلاوه لباسای مهمونی رو اتو بزنم، بعدشم رفتیم افطاری و بعدش جلسه قران و بعدشم برگشتیم خونه۱ شده بود،خوابیدیم و هیییچ کاری نشد انجام بدم، امروز دیگه قول میدم کارای خونه رو انجام بدم. بعدش با یه گزارش پرو پیمون میام

دیشب جلسه قران خونه یکی از فامیل همسرم بود که من تابحال نرفته بودم، خونشون و وسایلشون معمولی بود، ولی فووووووق العاده با سلیقه و مرتب بود، انقدددددد لذت بردم ، عشق کردم باهاش،خودشم یه خانوم بسیار خوش برخورد و دوست داشتنی بود، 

روی یکی از دیوارا بجای کاغذ دیواری، یه نوشته خطاطی شده بود و قاب گرفته بودنش( ینی یه دیوار کاملا قاب شده بود و روی رنگ دیوار خطاطی درشت انجام شده بود، بینهایت ساده و زیبا بود) ، انقددددد به دلم نشست که شد جزو یکی از دکوراسیون حتمی خونمون انشاللله

چه خوشگله

از دیشب عاشقش شدم.

خونشون خیلی ساده بود،وسایلشم همینطور، ولی دیزاینش و انتخاب وسایل و چیدمانش فوق العاده باسلیقه بود، حتی سبک گلدوناشم بسیار ساده و زیبا بود، فک میکنم چون سلیقش به سلیقم نزدیک بود انقد لذت بردم وگرنه بقیه حس خاصی به خونش نداشتن😂😂

خونش جزو اون خونه هایی بود که به ادم این باور رو میداد که وسایل گرون قیمت فقط نمیتونن خونه رو خشکل کنن، بلکه یه کدبانوی باسلیقه هست که خونه رو زیبا و دلنشین میکنه

2738

سلام دوستان 

دوسه روزی حالم خوب نبود سردرد شدید داشتم 

با آزمایشی که دادم مشخص شد 

اهن خونم بسیار پایینه دکتر گفت نرمش 80تاست ولی من 19بود دکتر گفت این ضعف و سردرد هم دلیلش اینه

ولی با این حال که دیروز صبح تا ظهر سر کار بودم و بعدش هم مستقیم رفتم پیش دکتر 

بعدش اومدم ناهار بچه هارو دادم

یه کم استراحت کردم رفتم جز خوانی قرآن

اومدم جارو کردم 

ظرفا رو شستم

گازو پاک کردم 

گردگیری کردم

شام پختم 

رفتم حموم

چن تیکه لباس با دست شستم

به موهای دخترم روغن مالیدم شونشون کردم

برای امروزم تا نیم ساعت دیگه سرکارم

بعد بذم خونه کار خاصی ندارم بجز اتوی لباسام شب هم افطاری دعوتیم

فعلا بای😘

خدایا ممنونم که همیشه نگاه پر از عشقت روی زندگیمه به خاطر نفس کشیدنام ، پلک زدنام ، ضربان قلبم ، حرکت و جنب و جوشم و به خاطر هزار و یک دلیل شکرت🧡💛💚💙💜🤎♥️❤🤍
منم منتظر جواب دوستان میمونم یکی بهم پیشنهاد داده بود با پودر لباسشویی برق میفته، ولی من هبچ‌وقت از ...

زهراجون من ازراناجون پرسیدم گفت:جرمگیربزن (ترجیحامارک من باشه )بعدازحدودیهربع جاهایی که لک داره فرچه بکش بعدباآب بشور .بعدباپودرلباسشویی بشور.امیدوارم جواب بگیرین

زهراجون من ازراناجون پرسیدم گفت:جرمگیربزن (ترجیحامارک من باشه )بعدازحدودیهربع جاهایی که لک داره فرچه ...

منم ماهي يبارجرمگيراستفاده ميكنم خوبه طي هفته هم تايدميريزم فرچه ميكشم تميزميشه

این جدیدترین کارییه که انجام دادم.یه گل سینه برای روی مانتو مشکیم که سادست.

افرین خانوم هنرمندددددد😍😍😘😘😘🌼🌼🌼

منم جدیدا عاشق گلدوزی روی لباس شدم، به نظر کار راحتی هم میاد،ولی هنوز وقتو نداشتم اامتحان کنم.

سلام دوستان  دوسه روزی حالم خوب نبود سردرد شدید داشتم  با آزمایشی که دادم مشخص شد  ...

پس به خودت برس عزیزم، کمبود اهن واقعا توان ادمو میگیره،انشالله که رودی به نرمال برسه

2706