2733
2739
عنوان

دوستان درباره پایین بودن جفت یا همون جفت سرراهی اطلاعی دارین؟😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 612 بازدید | 77 پست
یعنی با استراحت ممکنه خطری نداشته باشه؟

بله عزیزم چون جفت داره کار خودش درست انجام میده و و خونرسانی مناسبی هم داره فقط بدجاست همین

هم مامانم هم ماما ولی مامان بودن جذاب تره😚😍😍😍😍
سلام ما داشتیم طرف دو سه ماهه باردار بود و خبرنداشت جفت پایینه. رفت برا خودش خرید و گشت و گذار بعد ...

خدارو شکر ولی بد وصعیتی هست امیدوارم به سلامت بگذرونم بمن گفت خونریزی داشتی برو حتما بیمارستان، خدا خواست که بچش موند

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

نزدیکی ممنوع پله نری استراحت دسشویی فرنگی مواظب باشی یبوست نگیری شیاف بزنی یا امپول پروژستون مطره با ...

مرسی لطف کردی

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان
این ک ناراحتی نداره عزیزم.سعی کن چیز سنگین بلند نکنی با زیاد پله هارو بالا پایین نری.بعدم ب پشت بخوا ...

اصلا نمی دونی چقدر ناراحتم انگار دنیا رو سرم خراب شد چون به سختی هم باردار شدم میترسم چیزی بشه 

2742
 معمولا پزشکا این ریسک رو نمیکنن و.اجازه زایمان طبیعی نمیدن چون به هیچ وجه نباید دهانه رحم دستک ...

احتمالا اون مورد جفتش رفته بود بالا چون دکتر من گفت باید حتما سزارین بشی

بله عزیزم چون جفت داره کار خودش درست انجام میده و و خونرسانی مناسبی هم داره فقط بدجاست همین

مرسی عزیزم

خداروشکر که به سلامتی گذروندی، منم دکترم خیلی تاکید رو کار سنگین نکردن داشت

آره عزیزم هرتوصیه ای میکنه گوش کن خدایی نکرده اتفاقی پیش نیاد

انشالله ماه‌های بالاتر بهتر میشه ومیره بالا ولی مراقب باش 

ازکسی کمک بگیر زایمان خوبی داشته باشی

به بهشت نمی روم اگر مادرم آنجا نباشد... 
2738
 فودایت چند هفته ای الان؟

۲۳ هفته

آره عزیزم هرتوصیه ای میکنه گوش کن خدایی نکرده اتفاقی پیش نیاد انشالله ماه‌های بالاتر بهتر میشه ومیر ...

ممنونم دوستم ولی بدیش اینکه اینجا تنهام هیچ کمکی ندارم و یه پسر بچه شیطونم دارم 😊

مثل من

امیدوارم هردومون به سلامتی بگذرونیم 

ممنونم دوستم ولی بدیش اینکه اینجا تنهام هیچ کمکی ندارم و یه پسر بچه شیطونم دارم 😊

ازشوهرت کمک بگیر درکل زیاد سخت نگیر برای تمیزی و... چند هفته مونده به زایمان یه تمیزکاری کن 

به بهشت نمی روم اگر مادرم آنجا نباشد... 
ازشوهرت کمک بگیر درکل زیاد سخت نگیر برای تمیزی و... چند هفته مونده به زایمان یه تمیزکاری کن 

باید همینکار رو کنم ولی حضور بقیه برای آدم قوت قلبه

2706