2737
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

من فقط سونو آنومالی داشتم،آزمایش نداشتم،شد ۱۸۰ آزاد

تو ان تی هم بهم نگفتن جنسیت رو

❤رب لا تذرنی فردا و انت خیر الوارثین❤پروردگار من:مرا تنها مگذار(و فرزند برومندی به من عطا کن)که تو بهترین وارثانی.💞خدایاااا شکرت بلاخره مامان شدم💞🤰😀

من یکی دوماه پیش رفتم.دفترچمم تامین اجتماعیه

هزینش ۱۶۰ تومن شد

جنسیتم همونی بود ک تو ان تی گفتن

۹۹٪ مشکلاتی ک برای آنها نگرانیم هیچوقت رخ نمیدهد..."دِل کارنگی" نویسنده و سخنران امریکایی

درضمن آزمایش نداشتم چون دکترم گفت تو ان تی آزمایشم خوب بود نیازی ب آزمایش دوباره نیست.برا همین فقط سونو داشتم

۹۹٪ مشکلاتی ک برای آنها نگرانیم هیچوقت رخ نمیدهد..."دِل کارنگی" نویسنده و سخنران امریکایی
2738
گفته بودن دختر؟چقد احتمال داده بودن.؟کاش واسه منم مثل شما بشه

چرا ؟ گفتن دختر؟ ینی دوست نداری ؟

گفته بودن دختر؟چقد احتمال داده بودن.؟کاش واسه منم مثل شما بشه

رفتم پیش دکتر شاکری. گفت تا ۹۵ درصد دختره. ولی واسه آنومالی گفت نععع هزااار درصد پسره😐 

منم دقیقا این شکلی شدم😐

زندگی با یاد خدا زیباست💖

اره همون بود که تو ان تی گفتن ۶۸ تومن شد 

وقتی بزرگ می شوی قدت کوتاه می شود آسمان بالا می رود و تو دیگر دستت به ابرها نمی رسد و برایت مهم نیست که توی کوچه پس کوچه های پشت ابرها ستاره ها چگونه بازی می کنند آنها آنقدر دورند که تو حتی لبخندشان را هم نمی بینی و ماه ، همبازی قدیم تو آنقدر کمرنگ می شود که اگر تمام شب را هم دنبالش بگردی پیدایش نمی کنی.
چقد هزینه ها فرق داره.مال منم فقط سونو هست

نمیدونم اینایی ک میگن ۵۰۰ و ۴۰۰ چ بیمه ای هستن و کدوم شهرن...منکه انقد زیاد نشنیدم

2706