2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
والا دقیقا یادم نیست اما بکر کنم گفته بود با زنانی که مچ پای چاق دارند ازدواج کنید چون آنان فرج های ...

چرا هر روایت مزخرفی که میشنوید باور میکنید؟ پیامبر همچین حرف زشتی نمیزنه . تازه همیشه تاکید میکردن که با زنان مومن و باتقوا ازدواج کنید نه اینکه .....

تیکر تولد یه سالگی پسر قشنگم مسیحا
2740
عزیزم یه سرچ بزن توی نت میبینی حرف بدی هم نیست مردان امتش رو راهنمایی کرده

یعنی مردان امت فقط بخاطر فرج پر گوشت همسر انتخاب میکنن؟ خاک بر سر همچین مردانی!!!!

منم این روایت رو شنیدم راستش من ناراحت شدم از این روایت😐 چون بنظرم ارزش زن به فرم بدنش نیست

و فکرم نمیکنم صحت داشته باشه چون بعیده از ایشون همچین صحبتی

فقط 11 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷
منم این روایت رو شنیدم راستش من ناراحت شدم از این روایت😐 چون بنظرم ارزش زن به فرم بدنش نیست

بنظر منم ادم هر چیزی که شنید رو نباید باور کنه باید به عقلشم رجوع کنه. بعضی روایت ها بیشتر توهینه تا هدایت و ادم میفهمه جعلیه

بنظر منم ادم هر چیزی که شنید رو نباید باور کنه باید به عقلشم رجوع کنه. بعضی روایت ها بیشتر توهینه تا ...

بله واقعا

انقدر برای تخریب اسلام تلاش شده و احادیث و روایات جعلی وارد شده که بنظر من بجز قرآن به هیچی نمیشه اعتماد صد در صد داشت

فقط 11 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷