2737
2739
عنوان

لطفا بخونید (شرایط کاریم تو ایران)

| مشاهده متن کامل بحث + 587 بازدید | 53 پست
حرف حق  کامنت بالایی منو بخون  جمعیت افغاها تو ایران حدود 1 میلیون کمتر با بیشتره

اون 1 میلیون افراد قانینوشون هستن

2.5 میلیون غیرقانونی داخل ایرانن

پرسپولیس-رئال مادرید
بااااور کن من خیلی از دوستام افغانی بودن اصلا نژاد پرست نبودم ... ازوقتی مشغول کار شدم و تو محیط کا ...

واقعا همچی ادمایی هم هستن البته همه جای دنیا ممکنه اینجور ادمای از خدا بیخبر هم باشه دیگه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آخه نباید ک بیگاری بکشن راست میگه اگر اتباع خارجی برای کار کمتر بگیرن . کار رو میدن ب خود ایرانیا ،ز ...

بحث بيكاري نيست، ما خودمون الان دربون داريم، از ي شهرستان كوچيك اومده، دلم ميسوزه براش فوق ليسانس فيزيك هسته اي داره، هفته اي ي دونه مقاله داره ميده، ولي كار پيدا نكرده تو رشته خودش اينم اشنا معرفي كرد ما گفتيم فعلا بيا همينجا باش از هيچي بهتره ولي برو دنبال كار تخصصي رشته خودت حيفي، عين چشمش از اونجا مراقبت ميكنه حتي پاش بيافته از وقت نهارشم ميزنه ولي يك دقيقه كارو عقب نميندازه، از اون طرف كارمند قسمت بسته بندي داريم، ي خطم سواد نداره، مديرو روزي هزار بار ميشوره ميزاره كنار، روزي ١٠ بار به بهانه هاي مختلف مرخصي ميگيره، همش مياد مريضم مريضم كه بره دكتر بعد تقش در مياد ميره صيغه ميشه واسه ي مبلغ خيلي ناچيز، هر دفعه هم خواستيم بيرونش كنيم يا حتي براش جاي ديگه كار پيدا كرديم گفتيم برو اونجا، ي بلايي سر خودش اورده انداخته گردن مسئول ايمني، كلي جريمه و داستان درست كرده، شما باشي جاي چنين ادمي ي كارگر بي دردسر ترو ترجيح نميدي؟ 

اون 1 میلیون افراد قانینوشون هستن 2.5 میلیون غیرقانونی داخل ایرانن

خیر 

طبق سرشماری سال 95 

840 هزار نفر با مدرک بودن 

و 700 هزار نفر بدون مدرک 

که تو دو سال اخیر بیشتر از نصف این جمعیت مهاجرت کردن 

چیزی که به چشم خودم دارم میبینم 

از فامیل خود بنده بیشتر از 80 در صد مهاجرت کردن 

2728
واقعا همچی ادمایی هم هستن البته همه جای دنیا ممکنه اینجور ادمای از خدا بیخبر هم باشه دیگه

دست خودم نیست از بس ازشون دیدم این رفتارو 

دیگه نمیتونم حس خوبی بهشون پیدا کنم 

اکثرا هم پسر دوستن 

دختر میارن که پسر بزاد همین فقط

اگر مخالف نظرمی ریپلای بکن  وقتی تو قسمت تبادل نظر سایت عمومی هستم ظرفیت پذیرش نظرات مخالف رو هم دارم قطعا...منتهی با نهایت آرامش و رعایت ادب    
بنظرم ربطي به افغانيا نداره  تو كشوري مثل امريكا از همه جاي جهان مهاجر داره اصلا لس آنجلس انگا ...

قوانین بدون ژن برتر همیشه نتیجه خوب میده.اینجا همه چیز پارتی بازیه بری توی اکثر موسسات به یه جایی وصله یه پارتی که واقعا خیلی مسخرس بدون هیچ تخصص یا حتی یه خط اگاهی و دلسوزی فقط پول پول پول...

ماهِ درخشنده چو پنهان شود                                    شب پرهِ بازیگر میدان شود...
دست خودم نیست از بس ازشون دیدم این رفتارو  دیگه نمیتونم حس خوبی بهشون پیدا کنم  اکثرا هم ...

تو ایرانم همچی ادمای هستن من یکیو شنیدم ک ۷ تا دختر داشته و یکی پسر .. پسره ازدواج میکنه و زنش دختر میزاد بعد پدرشوهره عصبانی میشه و دعوا با عروسش ک من ۷ تا ماده سگ داشتم باز تو یکی اوردی.. خدا ب دادشون برسه کسایی ک این طرز فکرو دارن

2740
لطفا جمع نبند  تو همین سایت روزی صدتا تاپیک پسر پسر زده میشه نکنه همشون افغانن

من تو محیط کاریم از همه قشررر ملل دیدم 

حتی المانی و بلژیکی 

تو محیط کاری خودم افغان ها دخترو بقدری بی ارزش میدونستن که چندباااااار مورد داشتیم تو خود بیمارستان گذاشتن رفتن این طفلارو...

درحالی که تو ایران و یا مللل دیگه دراین حد نیست...

درضمن من طبق تجربم تو محیط کاریم گفتم 

حالا شما جزو بافرهنگای افغان ...

اگر مخالف نظرمی ریپلای بکن  وقتی تو قسمت تبادل نظر سایت عمومی هستم ظرفیت پذیرش نظرات مخالف رو هم دارم قطعا...منتهی با نهایت آرامش و رعایت ادب    
تو ایرانم همچی ادمای هستن من یکیو شنیدم ک ۷ تا دختر داشته و یکی پسر .. پسره ازدواج میکنه و زنش دختر ...

واااای بیچاره 

حالا من تو محیط کاریم ندیدم خداروشکر ایرانیارو...

درهرصورت گل و شیرینی و ...برای هر جنسیتی هست 😍

من تو محیط کاریم از همه قشررر ملل دیدم  حتی المانی و بلژیکی  تو محیط کاری خودم افغان ها ...

خانم 

من تو عمر 30ساله خودم 

50 ساله مادرم 75 ساله مادر بزرگم چنین چیزی نشنیدم که یکی دخترشو تو بیمارستان بذاره و بره 

عجیبه که شما اینقدر زیاد دیدی 

خانم  من تو عمر 30ساله خودم  50 ساله مادرم 75 ساله مادر بزرگم چنین چیزی نشنیدم که یکی دخ ...

😁😁😁😁😁

گفتم که شما جزو با فرهنگاشین 

اگر ترس از شناسایی شدن نبود اسم بیمارستانو تو تهران میگفتم خودت بری بپرسی از پرسنل ببینی که چقد دل همه خونه😊

2706