2733
2734
عنوان

کیا دل درد پریودی داشتن وباردار بودن

| مشاهده متن کامل بحث + 2245 بازدید | 353 پست

من داشتم فکر میکردم دارم پریود میشم اما باردار بودم اما این طبیعی نیست چون میتونه نشونه بارداری خارج از رحم باشه وهم خطر سقط این چیزی بود که دکتر به من گفت

زن که باشی مهریه ات آب هم که باشد قاضی جیره بندی اش میکند آنچه نقد است فقط جان توست 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببخشید اینجا میپرسم ولی بالاخره چکار کردین با پسر خواهر شوهرت؟

خواهش میکنم عزیزم.شوهرم رفت خونشون مامانش و باباش و پسرشون بوده.پسره گفته من نبودم ولی اسپری پاشیدن به ماشینمون رو پیشه پدر و مادرش گفته من بودم و رفته بعدش مامانش به شوهرم گفته اگه اینا کاره پسره منه که باید برم یه فکری به حالش بکنم خیلی خره .باباشم گفته باهاش حرف میزنم.شوهرم قراره دوربین ببنده.به پدرشم گفته من مچشو یه جا میگیرم اگه کار به شکایت رسید نگید چرا.بعدم به شوهرم گفتن شما زیادی حساسین شوهرمم گفته ماشین دیگه ۲۰ یا ۳۰ میلیون نیست ۲۰۰ ۳۰۰ میلیون ماشینه فکر کردی از کجا آوردم خریدم که یکی هی خط بندازه روش

شازده کوچولو پرسید تو سواد داری؟روباه گفت سواد ماله آدم هاست من شعور دارم
دریا جان باردار بودی

نه عزیزم پری اومد😐 من باردار بشو نیستم

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍خدایا خییییلی مرسییییی که پسرم روسلامت گذاشتی بغلم❤
2728
من داشتم فکر میکردم دارم پریود میشم اما باردار بودم اما این طبیعی نیست چون میتونه نشونه بارداری خارج ...

بد به دلت راه نده خیلیا حالت پری دارن وطبیعی هم هست

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍خدایا خییییلی مرسییییی که پسرم روسلامت گذاشتی بغلم❤
بد به دلت راه نده خیلیا حالت پری دارن وطبیعی هم هست

عزیزم مربوط به حالا نیست الان پسرم یک سال ونیمشه اما اون موقع پرژسترون مصرف کردم تا دل دردا برطرف شد مال من شدید بود

زن که باشی مهریه ات آب هم که باشد قاضی جیره بندی اش میکند آنچه نقد است فقط جان توست 
عزیزم مربوط به حالا نیست الان پسرم یک سال ونیمشه اما اون موقع پرژسترون مصرف کردم تا دل دردا برطرف شد ...

آهان😂😂😂ببخشید فکرکردم تازه بی بی چکت مثبت شده خخخخخ. ...خب خداروشکر. ..خدا برات حفظش کنه😘😘😘😘

آهان😂😂😂ببخشید فکرکردم تازه بی بی چکت مثبت شده خخخخخ. ...خب خداروشکر. ..خدا برات حفظش کنه😘😘😘😘

ممنون عزیزم     

2740

سلام خانومای عزیز ببخشید من همسرم رفته آزمایش اسپرمو گرام که ببینیم مشکل داری یا انشالله که نه .ولی دکتر اورولوژی متاسفانه تا یمبعد از عید در دسترسمون نیست میتونین بهم بگین چیو نگاه کنم که ببینم نرمال هست یا نه