2737
2739

ینی چی؟ استراحت مطلق باید باشم یا استراحت در حد معمول؟؟ خطرناکه؟؟

خدایا مارو زودتر به زندگی کثافت و چرکولی قبل برگردون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چ نوع خلفی هست که احتیاج ب استراحت داره؟؟

خلفیش خوبه اما مارژینالش مثک میگن بچه یکم پایینه نمیدونم حالا زیاد اطلاع در این مورد ندارم

2731
یعنی یکم پایین معمولا خودش میکشه بالا ولی باید یه استراحت نسبی داشته باشی زیاد کار نکن چیزای سنگین ب ...

ینی هفتم ک بالاتر بره بالا میره؟

خودم ک گفتم دو هفته کامل استراحت کنم خوب اخه خونمونم پله داره و طبقه سومم😟 ینی تا اون موقع بالا میره

ینی هفتم ک بالاتر بره بالا میره؟ خودم ک گفتم دو هفته کامل استراحت کنم خوب اخه خونمونم پله داره و طب ...

ان شاالله که میره بالا ماژینال یه نوع پایین بودن جفت اما از نوعی که زیاد نگران کننده نیست و معمولا طی هفته های بعدی میره بالاتر اما خودتم باید مراعات کنی زیاد پله بالا پایین نکن اجسام سنگین بلند نکن زیاد خم و راست نشو

در دلم آشوبی ست که خدا داند و من😔😔
2738
منم جفتم مارژیناله دکترم گفت فقط کارای سنگین انجام ندی ونزدیکی عمیق نداشته باشی 

الان بالا رفته یا ن؟

ینی نزدیکیو ممنوع نکرد؟

استراحتم میکردی یا ن کارای روزمرتو انجام میدادی؟

ان شاالله که میره بالا ماژینال یه نوع پایین بودن جفت اما از نوعی که زیاد نگران کننده نیست و معمولا ط ...

اها مرسی عزیزم از جوابت😚

نی نیت پسره؟؟؟ دکتره سونو گفت بهت؟؟

ن گف زود اومدی هفته یازده رفتم اخه

اما خب حسم میگه پسره 

اما من جفتشو دوس دارم

الان بالا رفته یا ن؟ ینی نزدیکیو ممنوع نکرد؟ استراحتم میکردی یا ن کارای روزمرتو انجام میدادی؟

نه هفته ۱۱رفتم سونو ودوباره هفته ۱۶رفتم هنوزم پایینه نه منع نکرد البته نی نی من ایستاده اس وشرایط هرشخصی بایکی دیگه فرق داره منکه دکترم اینجوری گفت

2706