2733
2739
اصفهان مرکز ناباروری مشتاق دکتر یوسف زاده بهترین دکتر بود برام و باردار شدم برای مراقبت های بارداری ...

اسمش چی بود

همین اول امضام میگم اگه ازپستم خوشت نیومده و...حالابه هردلیلی ازجمله یانظرم ناراضی بودی به خوبی بهم بگو من بدنیستم به خوبی که بگی به خوبی هم پاسخ میگیری پس به دلایلی که بعضی کاربرااینجاروازان خودشون میدونن وهرچی دوست داشتن وبه ذهنشون ردشد وپیاده میکنن گفتم بگم بهتون ازاین به بعد توهین کنی توهین بهت میشه تویه جمله قشنگ بگویاپستموپاک کنم نشدولازم بود عذرخواهی کنم.باتشکر😊 خدایاتوخودت میدونی چی میخام پس؛  خدایابه امیدخودت... برام دعاکن به وسعت دلت ممنون عزیزم🌺🌺هرکس خودداندوخدای دلش که چه دردیست کجای دلش😢😢خانمادرسته اینجامجازیه همدیگرونمیبینیم نمیشناسیم اماکلمات انرژی دارند  هیچ وقت حسرت زندگی آدمایی رو که از درونشون خبر نداری نخور!!!!حسادت نوعی اعتراف به حقیر بودن خویش است.. هر قلبی دردی دارد٬ فقط نحوه ابراز آن فرق دارد... بعضی ها آن رادرچشمانشان پنهان میکنند ٬ بعضی ها در لبخندشان!!!!!!خنده رامعنی به سر مستی مکنآنکه میخندد غمش بی انتهاست..نه سفیدی بیانگر زیبایی ست....... ونه سیاهی نشانه زشتی........ کفن سفید ٬ اما ترساننده است: وکعبه سیاه ٫ اما محبوب ودوست داشتنی است.....انسان به اخلاقش هست نه به مظهرش.....قبل از اینکه سرت را بالا ببری ونداشته هایت را به پیش خدا گلایه کنی..... نظری به پایین بیندازو داشته هایت راشاکر باش❤️❤️..
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مطبشون کجاست ؟ وقت راحت میدن ؟ شلوغه ؟

بلوار کشاورز خیلی شلوغه باید ۲ هفته قبل وقت بگیری ولی فوق العاده دکتر خوش اخلاق و با شخصیت و ماهریه 

جهل و تعصب آنقدر قدرتمند است که میتواند جنگ را به صلح،و بردگی را عین آزادی جلوه دهد.
2731
من با دکتر  ذنوبی زایمان کردم. راضی بودم. تهران ولی هیچ دکتری رو به اندازه ی دکترای یزد قبول ن ...

دکترای یزدی که تهران میان کثلا هفته ای یک بار میان ؟ یا چجوری؟ یعنی میشه تحت نظرشون بود ؟ یا فقط برا ی مشکل خاص باید پیبششون رفت؟

ايشالا درمان سرطان كشف بشه
اسمش چی بود

شهلا یوسف زاده فوق العاده صبور و مهربون و با تجربه من تو دوماه باردار شدم 

دکتر زهرا اسلامیان فوقالعاده با تجربه فقط مطبش شلوغه و چندتا چند تا میرن داخل وگرنه همه چیش عالیه

بلوار کشاورز خیلی شلوغه باید ۲ هفته قبل وقت بگیری ولی فوق العاده دکتر خوش اخلاق و با شخصیت و ماهریه& ...

ببخشید هی سوال میکنم .

حتی ی ماه قبلم اگه وقت بگیریم برا من مشکلی نیست میخوام بدونم معطلی هم داره ؟ یعنی مثلا 8 وقت بده 11 بفرسته تو ؟ یا منظمه حداقل ؟

مطبشون کجاست ؟ وقت میذارن توضیح میدن به مریض ؟ شلوغه مطب؟

سر پيامبر تو حكيم ،اره خوب بود توضيح ميداد ،مطب شلوغ بود كه من اصلا دوست نداشتم 

طلوع شادي 😍غروب غم ها😔 براي همه مردم جهان آرزو ميكنم🥰🥰 
2740
شهلا یوسف زاده فوق العاده صبور و مهربون و با تجربه من تو دوماه باردار شدم  دکتر زهرا اسلامیان ...

چند تا چند تا تو رفتن واقعا خیلی کار بدی هست واسه من خیلی سخته ! فکر نمیکنم کار قانونی ای باشه 

ببخشید هی سوال میکنم . حتی ی ماه قبلم اگه وقت بگیریم برا من مشکلی نیست میخوام بدونم معطلی هم داره ؟ ...

اره یه کم معطلی داره

جهل و تعصب آنقدر قدرتمند است که میتواند جنگ را به صلح،و بردگی را عین آزادی جلوه دهد.
شهلا یوسف زاده فوق العاده صبور و مهربون و با تجربه من تو دوماه باردار شدم  دکتر زهرا اسلامیان ...

اره خواهرام وجاریم پیش ایشون بودن واقعاعالی بودکارش

همین اول امضام میگم اگه ازپستم خوشت نیومده و...حالابه هردلیلی ازجمله یانظرم ناراضی بودی به خوبی بهم بگو من بدنیستم به خوبی که بگی به خوبی هم پاسخ میگیری پس به دلایلی که بعضی کاربرااینجاروازان خودشون میدونن وهرچی دوست داشتن وبه ذهنشون ردشد وپیاده میکنن گفتم بگم بهتون ازاین به بعد توهین کنی توهین بهت میشه تویه جمله قشنگ بگویاپستموپاک کنم نشدولازم بود عذرخواهی کنم.باتشکر😊 خدایاتوخودت میدونی چی میخام پس؛  خدایابه امیدخودت... برام دعاکن به وسعت دلت ممنون عزیزم🌺🌺هرکس خودداندوخدای دلش که چه دردیست کجای دلش😢😢خانمادرسته اینجامجازیه همدیگرونمیبینیم نمیشناسیم اماکلمات انرژی دارند  هیچ وقت حسرت زندگی آدمایی رو که از درونشون خبر نداری نخور!!!!حسادت نوعی اعتراف به حقیر بودن خویش است.. هر قلبی دردی دارد٬ فقط نحوه ابراز آن فرق دارد... بعضی ها آن رادرچشمانشان پنهان میکنند ٬ بعضی ها در لبخندشان!!!!!!خنده رامعنی به سر مستی مکنآنکه میخندد غمش بی انتهاست..نه سفیدی بیانگر زیبایی ست....... ونه سیاهی نشانه زشتی........ کفن سفید ٬ اما ترساننده است: وکعبه سیاه ٫ اما محبوب ودوست داشتنی است.....انسان به اخلاقش هست نه به مظهرش.....قبل از اینکه سرت را بالا ببری ونداشته هایت را به پیش خدا گلایه کنی..... نظری به پایین بیندازو داشته هایت راشاکر باش❤️❤️..

دکتر الهه رفائی درمرکز  ناباروری اصفهان عالیه

عضو گروه نارنجی وزن اولیه ۷۳ ،،،،،وزن این هفته ۱۰/۱۲   ۷۱/۱۰۰ کاهش وزن هفتگی ۱کیلو و۹۰۰وزن ۱۰/۱۹ ۷۱/۱۰۰کاهش هفتگی صفر ---وزن۱۰/۲۶ ۷۰/۳۰۰کاهش هفتگی ۸۰۰ گرم >>>>>>>وزن هدف ۶۰ 
چند تا چند تا تو رفتن واقعا خیلی کار بدی هست واسه من خیلی سخته ! فکر نمیکنم کار قانونی ای باشه 

البته بگم پیش دکتر فقط یه نفر هست و بقیه پیش ماما هستن طوری نیست که چند نفر باهم جلوی دکتر بشینن 

سر پيامبر تو حكيم ،اره خوب بود توضيح ميداد ،مطب شلوغ بود كه من اصلا دوست نداشتم 

یعنی تایمی که وقت میذارن نمیریم تو ؟ اگه 8 وقت بدن 10 میفرسته پیش دکتر؟

2706