2737
2739
برا مادرش گرفت براشما نگرفت😬😬 چقدر پر احساس بیخیال عزیزم همینن دیگه بچه ننه ن

برن بمیرن خاک تو سرش.میگه واس تو شلوار لی خریدم گفتن ۱۰ بهمن خریدی بعد گفتی ولنتاین الان اونو میگی روز زن

کارن و داداشش ماکان😍😍مامان و بابا عاشقتونن😘🤩مانلی خانم عروسک‌مامان و‌بابایی💃🥰👄💋
منم نگرفتم، میدونستم وضع مالیش خوب نیست سخت نگرفتم ولی انتظار گل یا شیرینی داشتم ولی اصلا به روی خود ...

اره دقیقا منم دوس داشتم ی شاخه گل یا ی جعبه شیرینی 😥😥

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو دلم ناراحتم فقط😊😊خیلی دلم میخاس حداقل نیم کیلو شیرینی با خودش بیاره😔

شوهر من امروز اومد خونه دوتا بچه هام گفتن روز مادر چرا شیرینی نخریدی اونم رفت خرید قربون بچه هام بشم ولی خودشونم عاشق شیرینی هستن 😅😅😅😅

2731

منم نگرفتم حتی تبریکم نگفت خیلی دلم گرفته نه به خاطرکادوچون خودشم میدونه چقدقانعم دلم ازاین گرفته که ارزش یه تبریک روبراش نداشتم

من زنده ام به عشق تویاصاحب الزمان❤️میشه برای سلامتی امام زمانمون هرچندتا که می تونی صلوات بفرستی😍ان شاالله همین صلوات بشه گره گشای مشکلاتت وبه همه آرزوهات برسی🥰
2738
الهی بگردم بحثم میکنی راجع بهش 

فقط گفتم حداقل نمباوردی کادو ننتو ببینم احمق رفت بیرون بهشپیام دادم ازت متنفرم‌کاش بچم‌مثل تو نسه زنگم‌نزدم‌هنوزم لش نیاورد خونه ازش بدم‌اونده

کارن و داداشش ماکان😍😍مامان و بابا عاشقتونن😘🤩مانلی خانم عروسک‌مامان و‌بابایی💃🥰👄💋
دردم ازاینکه ک... کش پول داره ولی خسیسه

خدایی اگه شوهر من پولدار بود آنچنان جیبشو میزدم نفهمه از کجا خورده چرا بلد نیستین شماها 

همچون ماه الهام بخش باش، حتی زمانی که کامل نیستی🌛

ولی من کادو گرفتم 😆😆😆😆😆😆😆

نمیدونم از ذوقم چجوری تعریف کنم

از اولش میگم 

امروز برای اولین بار صبح زود ساعت 6 بیدار شدم بعد از نماز شروع کردم خونه رو تمیز کردن 

آخه من یه دختر 3 ساله دارم که در حد تیم ملی تلاش میکنه که خونه رو به طویله تبدیل کنه 

خلاصه از 6.5 که شروع کردم ساعت 9 تمام شد 

شوهرم و بچم بیدار شدند یه صبحانه مفصل و خاطره انگیز 

بعد برعکس هر روزه که با غرولند  شروع میکردم با آرامش غذای مورد علاقه همسرم رو درست کردم و با دخترم بازی کردم بعد از ظهر برای خرید رفتم بیرون وقتی برگشتم. ........................

چی دیدم ؟ 

یه کادو واقعا غافلگیر کننده .......

در عرض یک ساعت انگار توی خونه بمب ترکیده تازه دخترم میگه مامانی برات کادو نخریدم اینم کادو حالا دوباره تمیز کن بعد با شوهرم رفتند بیرون و منم تا یک ساعت پیش داشتم از هدیه ام لذت میبردم

2706