2733
2739

از وقتي دخترم بدنيا اومد خيلي لجباز شده

منم همش بهش ميرسم

جرات ندارم دخترمو يه ماچ كنم جلوش 

ولي الان كه هم دم عيده كار زياد دارم

هم دخترم خيلي بهم وابسته شده همش يا بغلمه يا درحال مي مي خوردن 

بدتر شده

خودمم اعصابم صعيف

فقط دارم يا سرش داد ميزنم يا گاهي نيشگون محكم

اونم عصبي شده بدتر ميكنه

هرشب به خودم قول ميدم دركش كنم

دوست باشم باهاش دعواش نكنم

ولي بعد چند ساعت واقعا رواني ميكنه

همش دز حال نق و گريه و دعواست

به خدا خودمم دارم رواني ميشم 

چيكارش كنم 

حالا خوبه تا ظهر پيش دبستانه وگرنه ميرفتم يه راست تيمارستان

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

تو کارای مربوط ب نی نی تون ازش کمک بگیرین 

بهش بگین ک داداش بزرگترشه ک باید ازش نگهداری کنه . باهم نی نی تونو سرگرم کنین 

کلاس های ورزش هم باعث تخلیه ی هیجان بچه ها میشه 

ما را به دعا کاش فراموش نسازند    رندان سحرخیز که صاحب نفسانند         💙 خوب بمونیم حتی اگه دیگران تلاش کنن برای بد شدنمون 💙  " فراموشت نمیکنیم تو را ک برای امنیت ما جان فدا کردی "
2731

حتما با مشاور در میون بزار

میتونی1480تماس بگیری مشاوره

خدایا سپاسگزارم برای هرروزم  هر کسی از ظن خود شد یار من،،،دنیا اومدیم که خودمون و خدای خودمون بشناسیم،،،،به کجا چنین شتابان یک استپ کن،،،خدایا ممنونم که شوهر عالی نصیبم کردی

بعضی از مسئولیتای ساده خواهرشو بهش بده بعد بهش بگو این خواهرته باید مراقبش باشی و اینا 

هراز گاهی بچه رو بده دست کسی به پسرت بگو دوتایی بریم بیرون بگردیم 

اون فک میکنه بچه جاشو گرفته

یکی از دلایل آرامشم اینه که مهم نیست که دیگران چه فکری در موردم میکنن دیگران اگه فکر کردن بلد بودن یه فکری به حال خودشون میکردن.                                                                                                                                                          اگه با نظرام مخالف بودی روم ریپلی نکن چون من نظر خودمو دادم به کسی مربوط نی حتی شما دوست عزیز🤔                       من اینجا دنبال شاد کردن شمام پس تو شادیاتون دعوتم کنید به تاپیکتون 😉                                                                         اگه دیدی دلت گرفته و کسی نیست باهاش درد و دل کنی و فک میکنی تنهایی بهم پیام بده من همیشه اینجام منتظر تو😊           شاید سنم کم باشه اما تجربه زیاد دارم 😎😁                                                                         در اخر (خنده برلب میزنم تا کس نداند درد من ورنه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت 😊)
2738
انقد از اين كارها كردم با خواهرشم رابطش خوبه فقط با من دعوا داره

بیشتر بهش توجه کن؛باهاش بازی کن؛کادو بگیر براش....

از من بعیدبود؛اما......عاشقت شدم ❤از تو بعید نیست.......جهان عاشقت شود....♡S♡
اسيب ديديم جفتمون😭

میتونی الان جبرانش کنی عزیزم.یه کادو بگیر از طرف دخترت بگو اجی ک نمیتونه صحبت کنه ولی دیشب تو خوابم مثه فرشته  اومد گفت اینو برا داداش بگیر بهش بگو ک اجی گفت خیلی دوست دارم میخوام زودتر بزرگ بشم ک با داداش بازی کنم الان به داداش بگو مواظبه من باشه ک من بزرگ بشم باهاش بازی کنم.یذره از جنبه احساسی وارد بشو میتونی رابطرو درست کنی عزیزم