2733
2734

شوهرم ۸ ماهه مادرش رو طرد کرده چون خانم صیغه مرد زن و بچه دار شده بود. ما این مدت اصلا ارتباطی نداشتیم . امروز گفتم روز مادره برای اینکه اگه یه درصد شوهرم بخشیدش من ادم بده نشم و حرف در نیاره که یه روز مادر رو نمیتونست بهم تبریک بگه...من دیونه بهش روزش رو تبریک گفتم اونم جوابم رو نداد‌‌. حالا دارم میسوزم چی کار کنم؟

آخه این وسط من بی تقصیرم چرا جواب من رو نداد.

حالا میخوام تلافی کنم که یکم دلم خنک شه. بیاین کمک

مطمئنم خدایی که من رو خاص کرد با این بیماری ، توان خاصی هم بهم داده که از پسش بربیام 🎗🎗🎗 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اى بابا تو بايد تبريك ميگفتى گفتى ديگه حالا اون جواب نداده آدميت خودشو نشون داده تلافى كردنه نداره كه والا

ميدونى اصالت چيه!!!! اينكه اگه تن به  انجام هر كارى نميدى معنيش اين نيست كه نميتونى! بهش ميگن "چهار چوب.   كسى كه تو زندگيش چهار چوب داره يعنى اصالت داره، اصالت رو نه ميشه خريد نه ميشه اداشو دراورد،. اصالت يعنى دلت نمياد خيانت كنى ،دلت نمياد دل بشكنى،دلت نمياد دورو باشى ،دلت نمياد آدما رو بازى بدى،كاش آدما بفهمن كه اينا سادگى نيست اصالته!!!!
2728

بيخيال بابا كاش شر مادرشوهر منم همينجوري از سرمون كم شه اصلا نگاهمون نكنه ول كن دنبال شر ميگردي

ندارم هيچ اميدي به اين دنياي تبعيدي... كه من از بد بياباني گرفتم راه دريا را..

بفرست اشتباهی فرستادم

ببخشید مزاحم کثافت کاریاتون شدم

بای

احمقانه ترین جمله معروف نی نی سایت :" شما ناراحتی نخون " درمواجه با نظرات مخالف!قطعا کسی که از تبادل نظر و رو به رو شدن با طرز فکرای عمیق تر از خودش میترسه و میخواد تو همون مرداب تحجر و عقب موندگیه خودش دست و پا بزنه و بیشتر فرو بره این جمله رو بکار میبره  

ولش کن زشته،شاید یک جریانی بوده نتونسته جواب بده.تو کار خوبی کردی تبریک گفتی .دیگه کار خوبتو خراب نکن 

صدسال ره مسجد ومیخانه بگیری....عمرت به هدررفته اگر دست نگیری....بشنو ازپیرخرابات تواین پند....هردست که دادی زهمان دست بگیری
2738
میخوام این عکس رو بذارم پروفایلم یکم بسوزه 

آخه شوهرم تک پسره ، مادر شوهرمم از اونایی که بچه فقط پسرررر

مطمئنم خدایی که من رو خاص کرد با این بیماری ، توان خاصی هم بهم داده که از پسش بربیام 🎗🎗🎗 
بيخيال بابا كاش شر مادرشوهر منم همينجوري از سرمون كم شه اصلا نگاهمون نكنه ول كن دنبال شر ميگردي

🤣🤣🤣🤣👍👍👍👍

خواهرای گلم میشه واسه خوشبختی و عاقبت بخیری همه جوونا و واسه خوشبختی من صلوات بفرستی؟؟ممنونم از دعای خیررت🌹🌹😙😙

بیخیال بابا کارش خیلی بد نبوده حالا جواب نداده ممکنه هزارتا دلیل داشته باشه بعدم منکه امتحان کردم اگه بخام کسی رو بچزونم خدا تلافیشو سرم در میاره نچزون ک یهو فردا شوهرت بدون خبرت میره اشتی میکنه باهاشا😂

ی صلوات لطفا از ته دل برای براورده شدن حاجات و رفع مشگلاتم🙏🙏🙏❤😘😙

تلافی یعنی چی

خوب یه مادر دلش از پسرش شکسته

بی خیال اون خودش خواسته که ازدواج کنه و به جای اینکه متوجه اشتباهش کنید و منطقی صحبت کنید قطع رابطه

حالا هم شما وظیفه تون رو انجام دادید و اگر جواب نداده بی خیالش

2706