2737
2734

من بعدازکلی دکتررفتن متخصص زنان و غدد که داروهاموقطع میکردم مشکلم برمی گشت شروع کردم پیش دکتر طب سنتی میرم نمیدونم نتیجه میگیرم؟ حسم که خوبه نسبت بهش

من لکم👩 لک یعنی قوم اصیل ایرانی👩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مشکلتون چیه

ببخشید که دیرجواب میدم ولی واقعا حال روحیم خوب نیست دارومیخورم یه جورافسردگی میگیرم نمیخورم یه جور اصلا ماجراییه 😑😥

خلاصه بگم من دیرپری شدم تو سن۱۵ که عقدبودم بعدشم مرتب نمیشدم دوماه یه باریا جابه جا میشد روزاش تا زایمان اولم که تو۱۷سالگی بود بعدشم تا۲سال پری نشدم به خاطرشیردهی میگفتن ۲سال بعد ازشیرگرفتن دخترمم پری نشدم وترسیدم وکلی نذرونیاز که چیزیم نباشه رفتم دکتر ودخترم ۴سالش بود که بازم قبل شروع خوردن دارومتوجه بارداریم شدم بازم پری نشدم دختردومم که ۳سالش شد رفتم دکترفوق تخصص زنان گفت کیست ریزداری که به خاطراختلال هورمونیه وکلی آمپول وقرص بهم دادکه کلی ریزش مو افسردگی ودردبعدتزریق آمپولای هورمونم داشتم 

به دکترم میگفتم با خنده میگفت ربطی نداره به امپول که رفتم پیش دکتر غدد خانوم دکتربعد دیدن آزم قرص یازو برای ۲ماه تجویزکردوپری میشدم مرتب بدون عوارض خاصی حالمم خوب بود بعداونم گفت ورزش ورازیانه بخورم بدون دارو پری نشدم رفتم دکتر طب سنتی تعریفشو دوستم کردتوکرج همون ماه اول خیلی حال روحی وعوارض بیماریم مث خشکی پوست وریزش مو گرگرفتگی واعصابم خوب شده بود ولی به خاطر هزینه بالای ماساژدرمانی وایناش ادامه ندادم وبازرفتم دکترغدد گفت تا۴۰سالگی ازهمین قرص یازبخورم گفت اگه بچه میخوای برومراکزناباروری تخمکات اگه داشته باشی اهدا کن فریزکنن واست چون به مرور ضعیف ونابودمیشن 

من لکم👩 لک یعنی قوم اصیل ایرانی👩