2737
2734

دخترم ۳ ماه و نیمشه  از ۲۰ روزگی متوجه رفلاکسش شدم لبنیات و مرکبات و تخم مرغ و مغزیجات و کنجد حساسیت غدایی داره و هرچیزی که ادویه داشته باشه بخاطر رفلاکسش نه شیشه میگیره نه سینه خودمو شیشه شیر رو حتی تو خوابم نمگیره  اما سینه خودمو میگیره تو خواب  منم مجبورم بهرحال شیر خودمو بدم ورژیم سخت غذایی بگیرم  و این مواد الرژی زار رو نخورم  الانم وزنگیری دخترم خیلی کنده با اینکه من تمام شب ساعت رو میزارم رو زنگ  و دو ساعت دوساعت شیرش میدم و طی روز هم  همش در حال خوابوندنشم تا دو ساعت یه بار شیرش بدم و واقعا از زندگی در اومدم دیگه  لطفا کسایی که تجربه چنین نوزادی داشتن بگن  کی بچتون خوب شد  ؟

و نگرانی مهمترم غذا خور شد چی بهش دادین ؟ 

لطفا چیزی میدونید بگید  ثواب داره خسته شدم دیگه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
با قطره چكون تو روز چند وعده بهش شير خشك پپتي جونيور بده دختر منم همين آلرژي داشت دقيقا

پپتی جونیور میدادم حتی دو ساعت بعد از خوردش که عمودی میگرفتم که بالا نیاره بالا میاورد

دختر من ۱۸ بهتر شد

۲ خوب شد 

الانم که ۳ و خورده اییه الرژی خوراکی نداره اما خلط پشت حلق داره

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

غذاخور شدنش ک با فرنی شروع میشه دکتر بمن گفت شیر خودتو بدوش بریز توی فرنیش حکایتی بود شیر دوشیدن دردسر زیاد داشت بعدم من رژیم سفت وسخت گرفتم با وجود مخالفتای اطرافیان  ک میگفتن حالا اگ بچه یه ذره شیرینی بخوره طوریش نمیشه که اگ شکلات بخوره طوریش نمیشه دیگه شکلات با شیر ک درست نمیشه همیشه در خال توضیح دادن ب بقیه بودم خداروشکر الان بهتره لبنیات میتونه بخوره ولی الان هنوز خارش بینی داره ک ننیدونم از چیه شاید بجز لبنیات ب چیز دیگه حساسیت داشته نفهمیدم و حساسیت مونده تو بدنش اگ میتوتی تست پوستی بده هزینه ش زیاده ولی درعوض دیگه میفهمی ب چه چیزایی حساسیت داره

غذاخور شدنش ک با فرنی شروع میشه دکتر بمن گفت شیر خودتو بدوش بریز توی فرنیش حکایتی بود شیر دوشیدن درد ...

رژیم سختو نگووو 

تو ۳ ماه ۱۴ کیلو کم کردم

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

منم از ۱۷ روزگی دخترم متوجه رفلاکسش شدم خیلی رعایت غذایی کردم حتی تا یک سالگیش لبنیات رو کلا حذف کردم ولی در نهایت متوجه شدم که فقط رفلاکس بوده بدون حساسیت...بچه های رفلاکسی خیلی بد خوابن و وزنگیریشون کنده..معمولا شیشه نمی گیرن..منم مثل تو نصف شب ساعت تنظیم می کردم و شیرش میدادم ولی بعد فهمیدم که الکی خودم رو اذیت کردم چون تاثیری نداشت و به علاوه اینکه از ۴ ماهگی رفلاکسش بدتر شد و دیگه شبا هم نخوابید و من حسرت خوردم که اون موقع ها که حداقل شب می خوابید چرا نخوابیدم

2706