2737
2739

سلام دوستان .. من تا بحال خریدی ک بخام اول مبلغ بپردازم بعد جنسم بیاد نداشتم.. از کجا بفهمم اون کانال کلاه برداری نیست؟؟ کانالی ک بالای پنج هزار عضو داره و رسید واریز و خرید مشتریهاش رو میذاره و کانال رثایت مشتری داره ایا قابل اعتماده؟؟؟

قیافه من😑😑🔫وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته . کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم😑😑😑🔫

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من از کانال خرید نمیکنم  نمیتونم اعتماد کنم  مگر اینکه پرداخت درب منزل داشته باشه  ...

یعنی چی چک کنی؟

قیافه من😑😑🔫وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته . کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم😑😑😑🔫

من اينترنتي خريد ميكنم ولي از اين سايتهاي معتبر كانال نه تازه همين سايتها مثل باميلو باز با اينوهمه سي و پنج تومن رو گفت برو پرينت بگير واسم بفرست تا پس بدم شوهر منم كه حال اين كارا رو نداره و گفت مگه چقدره ولش كن 😫

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك
2738

منکه اولین بار تو این هفته دوبار خریدم فعلا که کلاهبرداری نبود  

از وقتی فهمیدم رفتنی ام ...همه چیز تغییر کرد ...از ته دل میخندم ....با تمام وجود گریه میکنم...با هر دم و بازدم واقعا نفس می کشم...هر صبح که بیدار میشوم حس میکنم زنده شدم...از کسی چیزی به دل نمیگیرم...از کسی توقعی ندارم... هنوز غنچه ی نازم رو با شیره ی جانم سیراب میکنم...هر بار سر تا پای نهال زندگیم رو برانداز میکنم...هر روز طلوع رومی بینم و غروب رو رصد میکنم... کوه  دشت  سنگ  صدای گنجشکها ...من هنوز نفس می کشم ...
من زیاد داشتم تا حالام کلاهبرداری ندیدم....ته صفحه ایی که میخوای خرید انجام بدی یه نماد تجارت هست که ...

یعنی پی وی ادمین؟؟؟ 

یعنی چی چک کنی؟

من مانتو عقدم رو خریدم عالی بود خواهرمم همه لباساش رو میخره راضیه

هرکی امضام رو دید اگه دلش خواست یه صلوات برا درس شدن کارمون بفرسته🙏ممنون💚💚💚 ای سبب‌ساز اسباب و ای گشاینده درها، بگشای برای ما درها را و آسان گردان بر ما حساب را و آسان کن بر ما عقاب [سختی‌ها] را، خداوندا اگر روزی من و روزی عیالم در آسمان است پس فرودش آور و اگر در زمین است پس خارجش گردان و اگر در زمین و در جای دوری است نزدیکش گردان و اگر نزدیک است آسانش گردان و اگر آسان است پس زیادش گردان و اگر زیاد است پس جاودانه‌اش گردان و اگر جاودانه است پس پاکیزه‌اش گردان و اگر پاک است پس برای من در آن برکت قرار ده و اگر موجود نیست موجودش گردان، با وجودبخشی خود و یکتایی خود که همانا بر هر چیزی توانایی و اگر در دستان خلق شرور توست  آن را از دستش بگیر و آن را به من منتقل کن هر جا که باشم و مرا به‌سوی آن منتقل نکن آنجا که آن هست

من رومیزی از پیج ناوال آرت قزوین خریدم، با اینکه یه بار حضوری ازشون خرید کرده بودم مطمئن بودم کلاسه بردار نیستن، ولی چیزی که فرستادن خیلی کوچیک تر از سایزی ک سفارش دادم بود. وقتی هم گفتم سه مترزبون درآورد.

خدایا سپاسگزارم
2706