2733
2739

سلام عشقا..

میخام بدونم نی نیم چیه کمکم کنید.ویارم ترشی و شوریه ولی از شیرینی هم بدم نمیاد و دلم میخواد.

اشتهام زیاد شده.موهای شکمم زیاد شده.خوشگل تر شدم و همه میگن قیافت به پسر دارا میخوره.تو خوابم سه بار پسر و یبار دختر دیدم.حالت تهوع اصلا نداشتم و ندارم.تقویم چینی میگه پسر.روش ابو علی سینا میگه پسر.از رو عکس سونو خودم نمیدونم تشخیص بدم عکسشو میزارم اگه تونستن بگین.بازم اگه چیزی جنسیت رو نشون میده بپرسید میگم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من هرتستی ک بگی رو انجام بدم و همه میگفتن شک نکن پسره ولی دخترشد

خداجونم شکرت هزار بار شکرت بابت نی نی،، باارزش ترین هدیه رودادی.انشالله همه ی منتظرا دامنشون سبز شه آمین
2738
اندازه سینه یکی از پهنا بزرگتره یکی تیز بزرگه که راست پهنه و چپ تیز.رنگ باردار زرد روشن

علایمت مثل منه که دختره ،سر پسرم از شیرینی متنفر بودم بوش بهم میخورد می خواستم بالا بیارم

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 

من همه علایمم پسر بود.جوری ک هرکی منو میدید حتی تا روز اخرم میگفت امکان نداره دختر باشه...ولی شوهرم از روز اول میگفت فقط دختر.مطمینم ک دختره .

و واقعنم دختر بود..پس ب این چیزا نیست

من دوباره اومدم که دختر خوبی بشم😉دوباره شروع کنمو سر قولم بمونم😉وزن اولیه ۸۹...وزن فعلی ۶۷.==>۶۶۸۰۰...هدف اول۶۵🔒هدف دوم۶۲🔒هدف سوم۵۹🔒هدف طلایی۵۷🔒💛گروه ابی💙 اما ب همین زودی گروه طلایی میشم💛قد۱۶۷💪

[QUOTE=83094559]من هرتستی ک بگی رو انجام بدم و همه میگفتن شک نکن پسره ولی دخترشد[/QUOTE

تا حالا هیشکی و هیچ چی دختر بودنش و نشود نداده ی هفته دیگه میرم سونو میام میگم بهتون اگه دختر شد همه نظرات و روشا الکین

2706