2733
2734
اینادیگه صاحبخونه شدن   بگوپاشن یه چیزی درست کنن واسه ناهار    

والا به خدا زنش خارجيه زياد اشپزي بلد نيست ولي تا چند روز پيش تو بادمجون پوست كندن كمك ميگرفتم ازش ولي واقعا از ديروز يگه نميخوام غذا درست كنم برن از بيرون بخرن بخورن 

پرويي هم حد داره 😤

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا نمیرن؟؟ مگه کار نمی کنن؟؟!!

نه بابا از اونور اومدن براي گردش سرويس كردن منو ميبريمشون دم هتل ميگيم اينجا خوبه مرده ميگه باشه و نميره جا رزرو كنه فقط ميگه ببخشيد مزاحم شما هستيم منم نگاش ميكنم 😑

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي
2731
چه بی درک تو این گرونی 

گروني سرشو بخوره اگر تو خونم بودم اشكال نداشت من خودمم تو سفرم با امكانات نصفه

مهمون داريم شوهرم بره از بيرون بخره يا تخم مرغ بخورن به من ربطي نداره ديگه  مهمون يه روز يا دو ...

مهمونلت کین انغد بی درکن؟

افوض امری الی الله ان الله بصیر بالعباد یا من یکفی من کل شی ولایکفی منه شی اکفنی مااهمنی
2738
مهمونلت کین انغد بی درکن؟

فاميل شوهرم يكماه به روشون خنديدم چون شخصيتم اجازه نداد غير اين باشم فكر ميكنن خرم 😞

یساله ازدواج کردم . ن من غذای زودپزو دوس ندارم غذایی ک با شعله کم بپزه ی چی دیگه س قورمه سبزیمم تو ک ...

اصلا قورمه سبزی تو زودپز یه مزه ای میشه 

من که به خاطر اب شهری که زندگی میکنمـ،مجبورم زودپز استفاده کنم

ولی گوشت رو جدا میپزم و لوبیا رو جدا 

اخر سر تو قابلمه سرخشون میکنم میذارم جا بیفته 

ولی اونقدر ظرف کثیف میشششه که خدا میدونه

فاميل شوهرم يكماه به روشون خنديدم چون شخصيتم اجازه نداد غير اين باشم فكر ميكنن خرم 😞

آخه یک ماه؟ والا من خونه مامانم روم نمیشه یک ماه مهمونشون باشم. یعنی خودشون راحتن اونجا؟

افوض امری الی الله ان الله بصیر بالعباد یا من یکفی من کل شی ولایکفی منه شی اکفنی مااهمنی
2706