2737
2734
اره بابا سه سالشه ده بیدارم میکنه صبونه بدم بهش.منم دیگه نمیخوابم یا ظهر چرت میزنم.شوهرم 7 هشت میاد ...

من که تا۷صبح بیدارم،پسرمو شوهرمو راه میندازم میرن،خودم میخابم،۱که پسرم از مدرسه میاد ناهارشو میخوره ،بعد تازه اون خوابش میاد😂😂یه سری هم بااون میخابم 😂😂۶بیدار میشم،شوهرمم ۷یا۸میاد،وقتی هم که میاد دوست نداره تو آشپزخونه و در حاله کار کردن باشم.اینه که کارام میمونه،البته کارای روزمره مو انجام میدم،خونمم همیشه تمیزه،اما به خونه تکونی نمیرسم😂

وزن هدف تا۲۴شهریور ۶۰کیلو💪💪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ک آخرای بارداریمه خدا بخواد تو سالتمیز میکنم دائم فقط یخچال تمیز کردم قفسه هارو شستم کمد یکیش تمیز کردم یکیش مونده کابینتام تمیزن 

لطفا ی صلوات بفرستین برای باز شدن گره های زندگیم🙏🏻وزن۸۲ وزن فعلی۸۱.۳۰۰ تاریخ۱۵خرداد گروه بنفش
2728

ماکه اگه خدا بخواه به لطفش امروز بارون داریم نمی تونم بتکونم خونه را انشاء الله از جمعه

توکل بر خدایت کن کفایت میکند حتمااگر خالص شوی با او صدایت میکند حتمااگر بیهوده رنجیدی از این دنیای بی رحمیبه درگاهش قناعت کن, عنایت میکند حتمادلت درمانده میمیرد, اگر غافل شوی از اوبه هر وقتی صدایش کن حمایت میکند حتماخطا گر میروی گاهی, به خلوت توبه کن با اوگناهت ساده میبخشد, رهایت میکند حتمابه لطفش شک نکن گاهی, اگر دنیا حقیرت کردتو رسم بندگی آموز, حمایت میکند حتمااگر غمگین اگر شادی, خدایی را پرستش کنکه هر دم بهترینها را, عطایت میکند حتما
من ک آخرای بارداریمه خدا بخواد تو سالتمیز میکنم دائم فقط یخچال تمیز کردم قفسه هارو شستم کمد یکیش تمی ...

انشالا به سلامتی فارغ شی عزیزم،کارای سنگین نمیتونی انجام بدی شما

وزن هدف تا۲۴شهریور ۶۰کیلو💪💪
2740
انشالا به سلامتی فارغ شی عزیزم،کارای سنگین نمیتونی انجام بدی شما

ممنون آره

ولی کلا تو توسال بیشتر دوست دارم تا قبل عیدو😍

لطفا ی صلوات بفرستین برای باز شدن گره های زندگیم🙏🏻وزن۸۲ وزن فعلی۸۱.۳۰۰ تاریخ۱۵خرداد گروه بنفش
2706