2737
2739
عنوان

کمک...هفته ی ۱۸ بارداری هستم خونریزی کردم😭

| مشاهده متن کامل بحث + 5169 بازدید | 50 پست
تشکیل نشدن قلب.البته مشکل انعقادی هم داشتم.انشاالله به زودی دوباره مادر بشی عزیزم و دیگه اون اتفاق ت ...

ممنون عزیزم انشالله شما هم این دوره رو به سلامتی سپری کنی ..ذکر بگو خداکمکت کنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام رفتی سونو ؟ چطوری؟

سلام عزیزم آره رفتم.وضعیت بچم خدا رو صد هزار مرتبه شکر خوب بود همه چیزش فقط جفتم پایین بود که فکر کنم واسه همون خونریزی کرده بودم‌.بهم گفت جنسیتش دختره😍

بعد از ظهر هم میرم پیش دکترم

خیلی ممنونم که به یادم بودی🤗

😍😍😍بالاخره نفس مامان دنیا اومد😍😍😍
سلام عزیزم آره رفتم.وضعیت بچم خدا رو صد هزار مرتبه شکر خوب بود همه چیزش فقط جفتم پایین بود که فکر کن ...

قربونت عزیزم شما جفتت پایینِ نزدیکی نباید داشته باشی دکترتم عصر میگه حتما

خداروشکر
2728
قدمش مبارک

ممنونم عزیزم انشاالله پسرت صحیح و سالم بیاد بغلت.

آره گفت نزدیکی نکن و کار سنگین نکن و استراحت نسبی داشته باش کم کم جفت میره بالا

ممنونم عزیزم انشاالله پسرت صحیح و سالم بیاد بغلت. آره گفت نزدیکی نکن و کار سنگین نکن و استراحت نسبی ...

انشاالله همه مادر بشن باردارام راحت زایمان کنن. بیشتر مراقب باش

خداروشکر
انشاالله همه مادر بشن باردارام راحت زایمان کنن. بیشتر مراقب باش

انشاالله.چشم.شما هم مواظب خودت و گل پسرت باش.

2740
سلام عزیزم آره رفتم.وضعیت بچم خدا رو صد هزار مرتبه شکر خوب بود همه چیزش فقط جفتم پایین بود که فکر کن ...

عزیزم ب من گف جفتت خلفی مارژیناله ماله ت چیه؟؟ 

خدایا مارو زودتر به زندگی کثافت و چرکولی قبل برگردون
توکل به خدا

سلام خوبی عزیزم؟؟

منم سقط مکررم و دکترم برام ازمایشارو نوشته،باید بدم بخاطر کرونا موندم😔عزیزم شما تهرانی؟ازمایش کاریوتایپ کجا دادی؟؟برا من ننوشته باید بگم بنویسه

فقط ایمنی انعقادی نوشته

سلام خوبی عزیزم؟؟ منم سقط مکررم و دکترم برام ازمایشارو نوشته،باید بدم بخاطر کرونا موندم😔عزیزم شما ...

سلام عزیزم.مرسی.بابت سقط هات متاسفم.انشاءلله زودتر حوب بشی و یه بارداری سالم و تجربه کنی.

من تهرانم.همه ی آزمایش هام و آزمایشگاه نیلو انجام دادم.من و شوهرم هر دو کاریوتایپ دادیم،نمیدونم شاید دکترت نیاز ندیده ولی معمولا برای سقط مکرری ها مینویسن.

2706