2733
2734
عنوان

مادرشوهرايه شماهم شوهرتونو از همه بيشتر دوست داره

| مشاهده متن کامل بحث + 272 بازدید | 31 پست
مادرشوهرم خيلي شوهرمو دوست داره اما نميخواد نشون بده🙂

نمیدونم چرا حس میکنم همش این موضوعو به روی جاریت میاری اونم حساس شده😁😁

ترجیح میدم سینگل باشم و به ازدواج فکر کنم  تا اینکه ازدواج کنم و به مجردیم فک کنم  اینو خودم گفتم  دکتر شریعتی امروز کارداشت نیومد  (امضامو خوندین برای حال دلم صلوات میفرستین نفسا قربون دلای پاکتون)  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مادرشوهرم خيلي شوهرمو دوست داره اما نميخواد نشون بده🙂

بیچاره شوهرم خودشم میفهمه دوسش ندارن دلش میکیره یه دوباریم گریه کرده دلم براش میسوززززه خیلی بی کس از خانوادس

2731

نه از بس شوهرم خوش اخلاقه تا بخواد بره شهرشون مامانش به التماس میوفته که نذارم بره شر درست نشه 😂

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام

مادر شوهر من دوتا دخترشو بیشتر از تک پسرش دوس داره!حتی امروز شنیدم داشت ب شوهرش میگفت آدم باید قدر دخترشو بدونه و همه ارثشو ب دختراش بده و خداروشکر ک یدونه پسر دارم ان شاء الله اونم یروز بره ی شهر دیگ😒😯 چون بابای خودش ارثشو بین پسراش تقسیم کرده اینم عقده ای شده .وگرنه ما جز خوبی اصلا بهش نمیگیم بالا چشت ابروعه 

همسرم قلب من ... دخترم وجود من ... مامانم هستی من ... بابام تکیه گاهم... آبجیم همدمم... داداشم مونس من... خدایا همه شونو واسم سالم نگهدار...الهی آمین...
بیچاره شوهرم خودشم میفهمه دوسش ندارن دلش میکیره یه دوباریم گریه کرده دلم براش میسوززززه خیلی بی کس ا ...

اینا دیگه خانواده به حساب نمیان

ترجیح میدم سینگل باشم و به ازدواج فکر کنم  تا اینکه ازدواج کنم و به مجردیم فک کنم  اینو خودم گفتم  دکتر شریعتی امروز کارداشت نیومد  (امضامو خوندین برای حال دلم صلوات میفرستین نفسا قربون دلای پاکتون)  
2738
مادر شوهر من دوتا دخترشو بیشتر از تک پسرش دوس داره!حتی امروز شنیدم داشت ب شوهرش میگفت آدم باید قدر د ...

این دیگه مادر نیست😐😐

این دیگه مادر نیست😐😐

والا باز یادم افتاد ناراحت شدم! بالای خونشون زندگی میکنیم میخواد از اینجا ردمون کنه الان دوساله ازدواج کردم یبارم دعوامون نشده با مادرشوهر احمقم.حتی گاهی کمک مالی هم میکنیم بهشون چون پدرشوهرم کار نمیکنه و چندتا مغازه داخل شهر داره اگ اجاره بگیرن با اون زندگیشو میچرخونه 

همسرم قلب من ... دخترم وجود من ... مامانم هستی من ... بابام تکیه گاهم... آبجیم همدمم... داداشم مونس من... خدایا همه شونو واسم سالم نگهدار...الهی آمین...
مادر شوهر من برادر شوهر مجردمو دوس داره

خوشبحالت واقعا چون ماله من شوهرمو دوست داره و حالمو بهم زده با کارایه بچه گونش زنیکه نفهم

من و شوهرم خیلی بچه دوست داریم اما بخاطر شرایط کار شوهرم میترسم بیارم😥                                        خدایا میشه یهویی حامله شم اونم دوقلو تمام سختیاشو به جون میخرم اخه عاشق دوقلوام               میشه واسه براورده شدن حاجتم یه صلوات مهمونم کنی... ممنونتم عزیز دلم ❤❤❤

نه بيچاره شوهر من ادم حسابش نميكننش

شوهر مظلوم و بديخت منم هميشه دلتنگشه و دست بوس🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️😐

هر روزی که میگذره با خودت قرار میذاری انتظارت از آدما رو کم‌کم، کم کنی. میبینی افاقه نمیکنه آدما رو دونه‌دونه از زندگیت کم میکنی. و این چرخه اونقدر هست که بخودت میای و میبینی نه دیگه کسی هست و نه دیگه انتظاری.
2706
2741
2687
داغ ترین های تاپیک های امروز