2733
2734
عنوان

مامانمو آوردم دکتر ☹☹☹

| مشاهده متن کامل بحث + 242 بازدید | 25 پست

چرا  حس میکنی همیشه باید یع نر بالاسرت باشه تا کارات انجام بدی یعنی انقد سستی که واسه یه دکتر رفتنم عاجزید به خودت بیا یعنی چی یه مرد نیست که کنارمون باشع چرا اینقد به شخصیتت توهین میکنی مامانت بدحال بوده امدین دکتر کارت تموم بشه برمیگردی خونه این کجاش به مرد احتیاجه سعی کن کمتر خودت وابسته نشون بدی یع کم مستقل باش والا بخدا من مادرم مجردیم کارای میکردیم که مرد پنجاه ساله جرات انجامش نداشت یه کم قوی باش

سخت است بخندی ودلت غمزده باشد هرگوشه ای از پیرهنت نم زده باشد سخت است به اجبار به جمعی بنشینی وقتی که دلت از عالم ادم زده باشد 
دلت نگیره جون همشون همینن کم پیش میاد مرد نر نباشه مرد باشه ولی حرفت عین واقعیته من سر زایمانم کیسه ...

اره من ۷ ساعت بالا اوردم بهش گفتم پاشو منو ببر دکتر دارم میمیرم گفت بخواب خوب میشی 

وقتی ادم ناراحته و ناراحتی داره بیشتر ب حمایت نیاز داره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا  حس میکنی همیشه باید یع نر بالاسرت باشه تا کارات انجام بدی یعنی انقد سستی که واسه یه دکتر ر ...

نمیدونم شاید واقعا ضعیفم اما دلم میخواست حمایت بشم 

مادرم ک هیچوقت از سایه یه مرد بهره نبرد همش خودش بود و خودش دارم میبینم چقد از زنونگیشو داده بابت این تنها بودنش 

چقد از خواسته هاشو فدای این تنهایی کرده 

میبینمش دلم میگیره 

2731
نمیدونم شاید واقعا ضعیفم اما دلم میخواست حمایت بشم  مادرم ک هیچوقت از سایه یه مرد بهره نبرد هم ...

همه ادما عین هم هستن تو صعیف نیستی دوست داری صعیف دیده بشی چند شب پیش به شوهرم گفتم ماشین زباله عصری نیومده زباله ها بیرونه برو بذار سر چهارراه که سطل بزرگه گفت غیرتم نمیشه گفتم به تخمم حودم میرم توراه چندتا سگ دیدم ترسیدم دنبالم کنن اما زبون بسته ها با فاصله ازم میومدن اسغالها گذاشتم اومدم دیدم اقا دم دره گفتم شیف میشی برو توخونه هوای سرد واسه پوستت خوب نیس 

سخت است بخندی ودلت غمزده باشد هرگوشه ای از پیرهنت نم زده باشد سخت است به اجبار به جمعی بنشینی وقتی که دلت از عالم ادم زده باشد 
اره من ۷ ساعت بالا اوردم بهش گفتم پاشو منو ببر دکتر دارم میمیرم گفت بخواب خوب میشی  وقتی ادم ن ...

یه جا گفتی با هم دوست بودین این رفتاراشو اون دوران دوستی هم داشت یا بعد عقد تغییر کرده 

یا اینکه تو حواست به این چیزا نبوده🤔

ظهور تو آغاز همه خوبی هاست ❤❤❤❤❤❤❤ اللهم عجل لولیک الفرج
2740
یه جا گفتی با هم دوست بودین این رفتاراشو اون دوران دوستی هم داشت یا بعد عقد تغییر کرده  یا این ...

تو دوستی پیش نیومده بود اینجور چیزا ک بخوام بفهمم اما خب یه سری بد بودناش تو دوستی بود و من چشممو بستم ب هوای عشق و عاشقی 

اما این نامزد نامزد کردناش فکر نمیکنم حرف خودش باشه 

ما ترکیم و رسوم قدیممون اینجور بود ک دختر تو نامزدی کلاااا خونه باباشه هیچ کاری در قبال شوهر نمیکنه تا عروسی از اون ورم شوهرخرجی نمیکنه براش فقط تو مناسبتا خانواده داماد برا عروس هدیه میبرن 

این رسم برا زمان مادر و مادر بزرگمه خودت حساب کن ک چقد قدیمی و ور افتادس 

حس میکنم مادرش بهش میگه ک اون نامزده فعلا خونه باباشه وظیفه نداری در مقابل خودش و خانوادش 

تو دوستی پیش نیومده بود اینجور چیزا ک بخوام بفهمم اما خب یه سری بد بودناش تو دوستی بود و من چشممو بس ...

خوب اگه اینطوره و کلا بد ذات نیست امیدار باش که خوب میشه

زباد کل کل نکن باهاش فکر کنه تو پولکی هستی 

من جای تو باشم دیگه بهش نمیگم

انشااله بعدا با محبتای کع تو بهش میکنی جایگاه مهمتری نسبت به مادرش تو دلش باز میکنی 

اگر سباست داشته باشی و اهل جدال الکی نباشی به‌مرور زمان حستون به هم خیلی عمیقتر و بهتر میشه

من تجربه مشابه این مسله رو دیدم بعضی از خانواده های پسر اولش میخوان چون شناختا از هم کافی نیست 

میخوان‌مثلا هوای پسرشونو داشته باشن نکنه نامزده ازشون سواستفاده‌کنه از این راهنمایی های مزخرف میکنن 

منتها تو یکم صبوری کن

ظهور تو آغاز همه خوبی هاست ❤❤❤❤❤❤❤ اللهم عجل لولیک الفرج
خوب اگه اینطوره و کلا بد ذات نیست امیدار باش که خوب میشه زباد کل کل نکن باهاش فکر کنه تو پولکی هستی ...

آره صبر میکنم فقط امیدوارم این روزا برای  باعث و بانیش رقم بخوره

این استرسای من 

این ناراحتیایی ک با چیزای کوچیک حل میشه