2733
2739
عنوان

ترسناک. باردارها و ترسوها مدیونین بیایین داخل تاپیکم.

| مشاهده متن کامل بحث + 968 بازدید | 74 پست
من تاپیکو ترک میکنم 

بمون تو تاپیک خودت 😂

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پست قبل خارمادرداشت؟؟؟

🤣🤣🤣🤣

یه سکوتی هست ، مال بعد ازشنیدن یه سری حرفایی که نباید می شنیدی!ببین حسه عجیبیه!!بیرونش سکوته ولی ازدرونت هی صدا شکستن میاد!وتوراهی جز لبخند زدن نداری...😔😔
2731

حالا اتفاقی که بدون هیچ پیش زمینه ای برای من افتاد .

پریروز بچه ام رو بردم حموم. 

حموم ما کنار واحد بغلیه که اگر اونا با صدای بلند حرف بزنن صداشون میاد.‌ولی اون موقع که من رفتم حموم اونا خونه نبودن. 

تا رفتم داخل یه صداهایی میومد. که انگار دارن دعوا میکنن ولی صدا یه جوری بود. انگار که مثلا صدا رو ضبط کنی بعد اون نوار خراب باشه و پخش کنین. نمیدونم منظورم رو متوجه میشین یا نه

2740
بمون تو تاپیک خودت 😂

کدوم

من پر از حرف سکوتم    خالیم رو به سقوطم                  بی تو و آبی عشقت      تشنه ام کویر لوتم                    نمیخوام اشفته باشم      آرزوی خفته باشم                 تو نزار اخر قصه حرفمو نگفته باشم
حالا اتفاقی که بدون هیچ پیش زمینه ای برای من افتاد . پریروز بچه ام رو بردم حموم.  حموم ما کنا ...

یس یس

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️

اتفاقا اینا که دیر تعریف میکنن دیر عکس میزارن بهتره حداقل چندنفرجمع میشن منه طفلک هرچی تاپیک میزنم همه رو همون اول میگم عکسارم اول میزارم بعد به زووووووور تا صفحه دوم نرفته همه رفتن😞

یه سکوتی هست ، مال بعد ازشنیدن یه سری حرفایی که نباید می شنیدی!ببین حسه عجیبیه!!بیرونش سکوته ولی ازدرونت هی صدا شکستن میاد!وتوراهی جز لبخند زدن نداری...😔😔

پوووف گفتی لایک بنما

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤