2733
2739
عنوان

شما همسراتون بهتون پول هفتگی یا ماهیانه میدن

| مشاهده متن کامل بحث + 757 بازدید | 83 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
آفرین به همسر شما 

شاید اگر همسرم فکر میکرد همش برای خودم قایم میکنم اینجور برخورد نمیکرد.... یجورایی پس انداز منم با درامدم جمع میشه یهو میشه یبار ماشین یبار زمین برای همسرم

باتشکر از نی نی یار که نفهمیدم چی شد ترکوند اون  کاربریمو🤔🤔🤔
تولد امام رضا مثلا شما عیدی میگیری؟ چه باحال

اره عادتش دادم از همون اوایل ازدواج صبح هر عید بلند میشم میبوسمشعیدو تبریک میگم وعیدیمو میگیذم تازه به بپه هامم یاد دادم اونا هم میگیرن اما چه فایده خودش خوب منو میشناسه من اصلا از این پولا استفاده نمیکنم حتی یه هزاری همش جمع میشه قلمبه که شد دو دستی وبا کمال میل تقدیم همسر جان میشه مثلا 8 سال پیش برای خرید خونه 20 میلیون شوهرم کم داشت من با 10 میلیون پس اندازم غافلگیرش کردم

منم نمیگیرم البته توقعی هم ندارم هر وقت پول بخوام بهم میده 3 تومنم تو کارتم برام ریخته که اگه اضطرار ...

منم مثل شما هستم 

توقعی نداشتم تا حالا 

اما یه ایراد دارم 

زود پولایی  رو که دارم از دست میدم 

پولهایی که به واسطه هدیه و یا عیدی و این جور چیزا بدست میارم 

حتی اگه همسرم هم بهشون احتیاج نداشته باشه 

باز بهش میدم 

این یه ایراد بزرگه 

2740
اره عادتش دادم از همون اوایل ازدواج صبح هر عید بلند میشم میبوسمشعیدو تبریک میگم وعیدیمو میگیذم تازه ...

منم راضی ام جمع بشه بهش بدم اما یک هزاری اضافه نمیده😔 یا اگه میده مثلا روز بعد میخوام برم دکتر میگه پول داری که😐

خداروشکر
منم مثل شما هستم  توقعی نداشتم تا حالا  اما یه ایراد دارم  زود پولایی  رو که ...

منم دقیقا مثل شمام اما همسر من به خاطر کار خو نه وتربیت بچه ها مدام تشکر میکنه ومیگه تو زندگی مشترک باید همه چیز به طور مساوی باشه البته خونه وماشین رو خودش بدون اینکه من ازش بخوام به نام من کرده

من انقدر جمع کنم که مثلا ازمایش میشه ۸۳ اقا ۸۵ میده من همین ۲ تومن ۴ تومنارو جمع میکنم برا خودش کادو میخرم از این دلم میگیره که این همه ذره ذره جمع میکنم براش کادو میگیرم اما اصلا نمیبینه حتی نمیگه من که پول نمیدم اینارو از کجا میاری میخری😔

خداروشکر

من خیلی افراد رو سراغ دارم که با پس انداز های ماهیانه برا خودشون سکه و طلا میخرن 

و به شوهراشونم یاد دادن که به هیچ وجه چشم داشتی به داشته هاشون نداشته باشن

و من حس میکنم همچین خانمایی پیش شوهراشون عزیزتر ن 

2706