2733
2734
عنوان

برای حال خرابم دعا کنیید بچم افتاد

| مشاهده متن کامل بحث + 380 بازدید | 36 پست

راضى باش به رضاى خدا حتما حكمتى داره خدا واست جبران ميكنه ايشالله باردارى بعدى به سلامتى دنيا مياد تو تنها نيستى عزيزم همدرد تو اينجا زياده 

وقتی از اینکه آنچه را می خواستی بدست نیاوردی افسرده ایفقط محکم بنشین و شاد باشخداوند در فکر دادن چیزبهتری به تو می باشد . دخترم سوفيا . .💖
عزیزم غصه نخور ایشالا یکی دیگه، من نمیخوام ناشکری کنم یا حرف بدی بزنم ولی حداقل یه بچه ندارم که سقط ...

من میگفتم کاش نمیشدم بهتراز سقط شدن خیلی خیلی حس بدیه 

میشه برام‌صلوات بخونی منم بغل کنم نی نی رو و همه منتظرا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

صلوات فرستادم برات عزیزم،  ولی زیر سه اصلا جلوی سقط رو نمیگیرن من لک بینی داشتم تا هفته ی ۱۲ هیچی ندادن گفتن زیر ۱۲ سقط علت اکثرا نقص هست و خود بدن پس میزنه ما جلوشو نمیگیریم صرفا شیاف پروژسترون دادن گفتن فقط همین داروته که مطمئن باشیم از کمبود پروژسترون نندازی بچه رو هیچی دیگه ندادن

2728
صلوات فرستادم برات عزیزم،  ولی زیر سه اصلا جلوی سقط رو نمیگیرن من لک بینی داشتم تا هفته ی ۱۲ هی ...

حتما کارخدا بوده ولی خیلی سخت قلبم خیلی نااروم دلم پر ازغمه

برات بهترینهارو آرزو میکنم عزیزم منم دوتا سقط داشتم الانم دوماهه دوباره اقدام کردم نگران هیچی نباش سنی نداری که خدا خودش بهترینارو رقم میزنه 

صلوات و سوره کوثر برای شادی روح شهید ابراهیم هادی و شهید سامانلو به نیت باردار شدن خودم و همه ی منتظرا دامنشون سبز بشه بحق آبروی فاطمه زهرا🌹🌹🌹🌹🌹
2740
خدا میتونه کن فیکون کنه دیدم که میگم ، امیدوار باش 

قربون خدا برم ادم نمیدونه صلاحش چیه به کسایی که بچه نمیخوان میده اوناهم با زور میندازنش به ماهم اینطوری

من میگفتم کاش نمیشدم بهتراز سقط شدن خیلی خیلی حس بدیه 

نه این حرفو نزن خیلیا ارزو دارن که فقط باردار  شن که بدونن نازا نیستن ان شاالله خدا بهت یه بچه صالح و سلامت میده بحق آبروی حضرت فاطمه

صلوات و سوره کوثر برای شادی روح شهید ابراهیم هادی و شهید سامانلو به نیت باردار شدن خودم و همه ی منتظرا دامنشون سبز بشه بحق آبروی فاطمه زهرا🌹🌹🌹🌹🌹
عزیزم سلام ... منم شش هفتم بهم گفتن پوچه ... منتظر سقطم.... مثل تو ... بعد 4 سال ... درمان ..... کلی ...

خیلی سخته خدا بهت صبر یده

نه این حرفو نزن خیلیا ارزو دارن که فقط باردار  شن که بدونن نازا نیستن ان شاالله خدا بهت یه بچه ...

انشالله مرسی عزیزم