2737
2739
عنوان

كـُنجد و جنـسيت نـي نـي⁉️⁉️⁉️

| مشاهده متن کامل بحث + 2387 بازدید | 63 پست
الهي به زودي زود😍😍😍

قربونت عزیزم

بارداری خدا صداتو میشنوه

میدونم اینماه قراره مامان بشم😍مامان یه بچه سالم و خوشگل و تپلی😍خدا جووون از الان بگممممم شککررررت❤🌹دیدین گفتم اینماه مامان میشممم خدایا هزار مرتبه شکرت❤❤۹۸/۸/۸ بی بی چکم مثبت شد خداجووون قربونت بررمممم🌹🌹🌹خدایا بابت همچی ممنونم ۹۹/۴/۴ دخترم صحیح و سالم اومد بغلم🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گـفتن يـه گل پسر دارم😍😍😍😍

واااااى عزيزم خداحفظش كنه راستى چند هفته جنسيت رو فهميدى ؟

وقتی از اینکه آنچه را می خواستی بدست نیاوردی افسرده ایفقط محکم بنشین و شاد باشخداوند در فکر دادن چیزبهتری به تو می باشد . دخترم سوفيا . .💖
2731
گـفتن يـه گل پسر دارم😍😍😍😍

فقط من گفتم پسره😂😂😂

تیکر ی سالگیه دختر گلمه 👇👇👇👇👇👇                خوش امدی عشق مامان و بابا  😍                              چقد خوشحالیم از بودنت 😊                                     دختر قشنگمو بعد ۴ سالو خورده ای ک منتظر بودیم حتی میکرو هم کردیم.ولی منفی شدبطور طبیعی ب لطف خدا باردار شدم  ...از خدا ناامید نشید دوستای عزیزم..تا خدا نخاد نمیشه..                                    فقط ارامش داشته باشید🥰                                            

انشالله بسلامتی گلم😍😍😍مبارکا باشه انشالله روزی همه منتظرا ولی تا انومالی لباسو اینجور چیزا نخر منم تو  ان تی گفت احتمال زیاد پسر ولی دخملی شد😀😍انشالله ک بسلامتی بیاد تو بغلت

روغن نارگیل اگ واس موی سر خوب بود موهای خود نارگیل اینجوری نبود  ولامثل پشم بُـــز   
2740