2733
2734

خانمها من تخمدان پلیکیستیک دارم و توی اقدامم هستم. بعد از ۱۰ روز تاخیر پریودم آزخون دادم و منفی بود و دوتا آمپول پروژسترون زدم . قبل از تزریق اقدام هم داشتم. الان ۱۰ روز از آمپول میزنه ولی من پریود نشدم!!! ۳ روزی هست که سینه هام شدید تیر میکشه و گاهی زیر شکمم هم تیر میکشه و بعضی وقتا شدیده. شما هم این علائمو بعد از آمپول داشتید؟ من ۳ روز پیش کمر درد مثل پریودی داشتم و کاملا حالتهای پریودی ولی هنوز پریود نشدم و اون حالات هم تقریبا ازبین رفته. ممکنه بعد ۲ هفته هم نشم؟

سلام من دو بار قبلا زدم

هربار ۱هفته بعد امپول پروژسترون پریود شدم

علائمی که داری بیشتر به پریود شدن میاد

چند روز صبر کن نشدی یه بی بی چک بزن

میدونم اینماه قراره مامان بشم😍مامان یه بچه سالم و خوشگل و تپلی😍خدا جووون از الان بگممممم شککررررت❤🌹دیدین گفتم اینماه مامان میشممم خدایا هزار مرتبه شکرت❤❤۹۸/۸/۸ بی بی چکم مثبت شد خداجووون قربونت بررمممم🌹🌹🌹خدایا بابت همچی ممنونم ۹۹/۴/۴ دخترم صحیح و سالم اومد بغلم🥰
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من یکشنبه هفته پیش امپول زدم.امروز  عادت شدم

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.
2731
سلام من دو بار قبلا زدم هربار ۱هفته بعد امپول پروژسترون پریود شدم علائمی که داری بیشتر به پریود شد ...

پس شما هم بعد آمپول این علائم مثل تیر کشیدن سینه و زیر شکمو داشتید؟؟

باشه عزیزم ممنون

پس شما هم بعد آمپول این علائم مثل تیر کشیدن سینه و زیر شکمو داشتید؟؟ باشه عزیزم ممنون

بله من داشتم فکرم میکردم حامله هستم

دیدم نه همش برا تاخیر پریود هس و چند روز پریود شدن

درد پریو ی زیر شکم‌داشتم سینه هامم سنگین و دردناک شده بود

میدونم اینماه قراره مامان بشم😍مامان یه بچه سالم و خوشگل و تپلی😍خدا جووون از الان بگممممم شککررررت❤🌹دیدین گفتم اینماه مامان میشممم خدایا هزار مرتبه شکرت❤❤۹۸/۸/۸ بی بی چکم مثبت شد خداجووون قربونت بررمممم🌹🌹🌹خدایا بابت همچی ممنونم ۹۹/۴/۴ دخترم صحیح و سالم اومد بغلم🥰
براي تخمدان پلي كيستيك تا ١٤ روز هم ميشه صبر كرد اگر تا روز ١٥ نشدي برو دكتر تا يه داروي ديگه برات ...

وااای یعنی ممکنه بعد ۲ هفته زدن آمپول پروژسترون نشم؟؟؟ ای خدااااا

وااای یعنی ممکنه بعد ۲ هفته زدن آمپول پروژسترون نشم؟؟؟ ای خدااااا

تخم رازيانه بگير يك قاشق غذاخوري با يك استكان آب دم كن دوتا قل هم بزنه خوبه

صبح ناشتا با يه قاشق عسل يا نباتي چيزي بخور 

خيلي خيلي تاثير داره

برای من ۱۰ روز از زدن آمپول میگذره ولی هنوز خبری نیس

انشالله که هرچی خیره برات پیش بیاد

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.
من دو هفته بعد مریض شدم،طی این دوهفته هم کمر درد وسینه درد داشتم،البته بگم سر دوهفته دیدم نمیشم گلپر ...

آره منم دوست دارم جوشونده اینا بخورم زودتر پریود  شم ولی چون ۱ درصد ممکنه حامله باشم احتیاط میکنم

بله من داشتم فکرم میکردم حامله هستم دیدم نه همش برا تاخیر پریود هس و چند روز پریود شدن درد پریو ی ...

پس شما هم این دردا رو بعد آمپول داشتی .ممنون عزیزم خیلی کمکم کردی. فکرمیکردم چیزیم شده یا حاملم چون خیلی تیر میکشید ولی الان فهمیدم به خاطر آمپولاس