2733
2739
منم گفتم بالاتر برنامه ام رو جبهه هم ندارم شماها خودتون میدونین سبک زندگی هر فرد فرق داره الان من بگ ...

عزيز خانه داري رو خانم هاي شاغل هم بهمراه همسرانشون انجام ميدن!

كسي كه هر روز حاضره خودش رو مقيد كنه به مسئوليتش پاي بند باشه و بره تخصصش رو در خدمت جامعه صرف كنه و بابتش بازخورد مالي داشته باشه بده؟؟

من كاري كه بابتش پول ندن رو شغل نميدونم!

منظورشون اينه كه ناظرن تو خود معدن مثل كارگر ها كار نميكنن و استخراج نميكنن چيزي 

آها متوجه شدم

خوب کار که حتما نباید یدی باشه

چون مردا قدرت جسمانیشون بیشتره دلیل بر برتریشون نمیتونه باشه

خانم رایس روسیه شناس بود طرح جنگهای آمریکارو ایشون برنامه ریزی میکرد خوب از مغزش استفاده کرده حتما که نباید بیل بزنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا چ جااامعه اسکل و مزخرفی داریم همه چیو میخایم تو حلق هم کنیم از اعتقادات گرفته تا سبک زندگی و نوع پوشش و طرز تفکر...اااااه ااااه . اکی تو خونه بشینن سرکارم نرن ک جامعه خوب باشه ولی حداقل ۴تا کتاب بخونن ک باعث عقب موندگیه نسل بعدشونم نشن 

When  you  recieve at my LEVEL evaluat me before that  you  only take a sit and encourage me 👽
مهندس معدنه ،کارگر معدن که نیست ! زنان ایران یک در هزار کار یدی مردونه انجام میدن . ببخشید من باید ...

مگه مردا میتونن درد زایمانو تحمل کنن که زنا سنگ معدن جا به جا کنن عزیزم؟ ما باید به فکر خودمون و دخترانمون باشیم و اینقدر از مردا دفاع نکنیم که پس فردا دخترانمون رو جنس دست دوم بدونن.

من در این تاریکی فکر یک بره روشن هستم تا بیاید علف خستگی ام را بچرد (:
2731