2733
2734
عنوان

خانما یه سوال بپرسم😂😂😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 893 بازدید | 41 پست
حالا کدوم امامزاده رفده بودی 😂😂😂😂😂

صدتا امامزاده وجود داره یکی داریم برادر واقعی امام رضا هست اونو گفتن بعد برا صیغه قبل از عقد مهریه ربع سکه بود اونو گرفتم مادرشوهرم خودشو کشت 

فرقى نداره تو محضرم ميگن

بالاخره اون عروس هم دل داره

من عقدم محضرى بود بار اول گفتن عروس رفته گل بچينه بعد عاقد گفت چرا دروغ اخه؟ بگين عروس داره قران ميخونه بار سوم هم كه ديگه بعله گفتم

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

سلام عزیزم 

تو محضر هم میگن تابستون امسال 

برا عقد خواهرزاده ام (داماد) برا  وقت  گل چیدن عروس

یه سبد  گل دادم  خواهر ۱۰ ساله داماد  برد داد عروس 

برا وقت گلاب آوردن عروس هم  یه کاسه گلاب  دادم خواهر ۳ ساله داماد بردن تقدیم عروس کردن

خیلی جالب و قشنگ بود  همه تعجب کرده بودن  مخصوصا  طرف عروس  😍😍😍

آخرش نفهمیدم،وقتی به ماخوش میگذره،چرا عقربه های ساعت هیجان زده میشن؟!!
حالا جدی جدی داشتی قران میخوندی😄

اره ديگه همه عروس ها مگه قران نميخونن 

ولى من اصلا نميفهميدم چى دارم ميخونم از استرس😅

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر
2740
خوش ب حالتون از شما میپرسن از ما نمیپرسن هیچ وقت فقط عمو و بابا یا برادر بزرگتر میاد بعد یکی شون میگ ...

😐 الان این رسم و میشنوم 

اره از کل ما آبجی یا دختر خاله  یا یکی از دخترای فامیل عروس جواب میده همه میخندن و شوخی میکنن و بعد ادامه

اگه سنتون هم زیاد بالا باشه هم همین کار رو میکنن مثلا بالای ۲۵،۲۳؟؟؟

جان و جانان منین💕

والا دخترای دم بخت میرن قند میسابن معمولا 

و عروس رفته گل بچینه و گلاب بیاره رو خانواده ی عروس میگن یعنی عروس ناز میکنه و دفه ی اول نمیگه 

حالا شما با خواهرت هماهنگ کن که دفه سوم بگه بله رو 

یه دفه وسط بله ی عروس نپری بگی رفته گل بیاره اولش یکم ساکت بمون اگه کسی نکف بگو 

ولی این کارها به من یکی که استرس میده

تو هفته ی ششم توی سونو وختی من و همسرم صدای قلب جنین رو شنیدیم 😍😍اون لحظه ی قشنگ رو آرزو میکنم واسه ی همه ی کسایی که منتظر مامان شدنن 🤲
والا دخترای دم بخت میرن قند میسابن معمولا  و عروس رفته گل بچینه و گلاب بیاره رو خانواده ی عروس ...

وای منم همش به این فکر میکنم من یهو بیام بگم عروس رفته گل بچینه بعدش تا من شروع کردم به گفتن خواهر داماد هم بگه 😂

میترسم ضایع بازی بشه 

تاحالا همچین کاری نکردم 

میخوام قند بسابم و گل بچینه رو بگم 

حالا گلاب رو هم اگر کسی نگفت من میگم

وای منم همش به این فکر میکنم من یهو بیام بگم عروس رفته گل بچینه بعدش تا من شروع کردم به گفتن خواهر د ...

اره واقعا استرس داره  راستی مبارک باشه 

تو هفته ی ششم توی سونو وختی من و همسرم صدای قلب جنین رو شنیدیم 😍😍اون لحظه ی قشنگ رو آرزو میکنم واسه ی همه ی کسایی که منتظر مامان شدنن 🤲